Üşengeç aşıklar için kuma otomatik yazı yazan robot üretildi

Gelişen teknoloji her alanda işimize yaramaya başladı. Teknolojik aletler artık aşk için katlanılan zorlukları bile ortadan kaldırıyor. Ivan Miranda isimli İspanyol mucit YouTuber, üşengeç aşıkların da romantizm dolu dakikalar yaşayabilmesi ve unutulmaz evlenme tekliflerine imza atabilmesi için kuma otomatik yazı yazan bir yazıcı geliştirdi. Yazıcının bir diğer amacı da, adada mahsur kalırsanız 'S.O.S.' yazıp yardım isteyebilmeniz.

Üşengeç aşıklar için kuma otomatik yazı yazan robot üretildi

El emeği olmadan kıymeti var mı?

El emeği olmadan kıymeti var mı?

"Romantizmin odak noktası ince düşünüp emek ve zaman harcamak değil miydi yav?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Haklısınız da. Sahilden taş toplayıp o taşlarla evlilik teklifi etmek ya da kuma benzinle bir şeyler yazıp alevli cümleler kurmak ateşli bir aşkın kanıtı olarak görülürdü.

Eğer bu otomatik kum yazıcısı rağbet görürse, maalesef emek harcanan evlilik tekliflerinin yerini yapmış olmak için yapılan evlenme teklifleri alacak.
 

Ferhat dağlara dozerle girseydi...

Ferhat dağlara dozerle girseydi...

Şirin için dağları delen Ferhat günümüzde yaşasa, teknolojinin imkanlarından faydalanıp dağları delmek için dozer ya da tünel açıcı büyük matkap gibi aletler kullanır mıydı?

Kullansa adı tarihe yazılır mıydı? Adı tarihe yazılsa bile Şirin'in kalbine yazılabilir miydi? Ayda yılda bir olsa da muhakkak aranır mıydı?
 

Ivan Miranda da ekmeğine bakıyor

Ivan Miranda da ekmeğine bakıyor

Hedef kitlesi üşengeç aşıklar olan Miranda da nihayetinde para kazanmayı amaçlıyor. Yaşadığı çevrede 'sevdiği kişi için kuma yazı yazmak isteyip uğraşamayan bir hedef kitle' görmüş olacak ki piyasadaki bu açığı kapatmayı görev edinmiş.

Bu yazıcı bir telefon, bir radyo, bir klima kadar iz bırakacak bir icat olmasa da, kendi müşteri topluluğunu oluşturabilir ve 'kum yazıcısı sayesinde evlenen çiftler' adlı kapalı bir Facebook grubu oluşturulabilir.

Geliştirmeye açık

Geliştirmeye açık

İcadını YouTube hesabında yayınlayan Miranda, buluşun gelişime açık olduğunu söylüyor. Halihazırda çok yavaş çalışan yazıcı, evlenme teklifini yazana kadar söz-nişan aradan çıkarılabilir.
 

Bu makaleye ifade bırak