En son uyuturucu Haberleri, Güncel Haberler ve uyuturucu hakkında haber detayları.

  • Büyük rüşvet operasyonu... uyuturucu Haberleri  - Dünya Ticaret Merkezi’ne tahsis edilen araziyle ilgili bir rüşvet operasyonu başlatıldı.
    Yargıda rüşvet iddiası ile İstanbul ve Ankara'da 40 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Yargıtay'dan emekli bir daire başkanı ile çok sayıda avukat, mübaşir ve hizmetliler var.

    İstanbul Ticart Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanvekili Şekip Avdagiç, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş’ın yarın Türkiye’ye döneceğini bildirdi.
    22.10.2010
  • Baronun sağ kolu İstanbul’da yakalandıBaronun sağ kolu İstanbul’da yakalandı uyuturucu Haberleri  - İstanbul üzerinden yurt dışına uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı ihbarını alan polis, İngiliz polisiyle ortaklaşa operasyon düzenledi.26.07.2010
  • Fuar yeri kavgası rüşvet soruşturmasına dönüştüFuar yeri kavgası rüşvet soruşturmasına dönüştü uyuturucu Haberleri  - Kiracı olduğu Dünya Ticaret Merkezi’nden çıkmasını isteyen ‘mal sahibi’ İDTM’yle davalık olan CNR’ın ‘hâkimlere rüşvet verdiği’ iddiasıyla başlatılan soruşturmada rüşveti İDTM’nin verdiği öne sürüldü03.04.2010
  • "Ortadoğunun Parisi" nargile sefasında... uyuturucu Haberleri  - "Ortadoğunun Parisi" nargile sefasında...09.09.2004

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.