Uzaylıların Dünya'yı ele geçirmek için yola çıktığı iddia edildi

Bir grup komplo teorisyeni uzaylıların Dünya'yı ele geçirmek için Şeytan tarafından gönderildiğini öne sürdü. Bayram değil seyran değil, uzaylı istilası da nereden çıktı?

Uzaylıların Dünya'yı ele geçirmek için yola çıktığı iddia edildi

Aynı goygoya devam

Aynı goygoya devam

23 Eylül 2017 tarihinde gökyüzünde Başak takımyıldızının görünmesiyle beraber kıyamet sürecinin başladığı iddia ediliyor.

Başak takımyıldızının görünmesinden bir ay sonra ABD'de yaşanan tam güneş tutulmasının da İncil'in Vahiy kitabındaki 12:1 ve 12:2 ayetlerinde bahsedildiği söyleniyor: ''Gökte ulu bir belirti göründü. Güneşi kuşanmış bir kadın, ayaklarının altında ay. Başında on iki yıldızdan bir taç. Karnında çocuk taşıyor, doğum sancılarıyla kıvranarak bağırıyor.''

Şimdi de uzaylılar geliyor!

Şimdi de uzaylılar geliyor!

Bu iddiaların ardından neredeyse her ay için yeni bir kıyamet tarihi verilse de kıyamet kopmadı.

Bu tahminleri yapan komplo teorisyenlerinin yeni iddiası beyin yakacak cinsten. Yeni iddiaya göre İncil'deki bazı ayetler gerçeğe dönüşecek ve yakın tarihte Şeytan'ın da yardımıyla uzaylılar Dünya'yı ele geçirmek için yola koyulacak.

24 Haziran 2018'de kıyamet mi kopacak?

Sessiz Bir Yer filmindeki canavarlara benziyorlar!

Sessiz Bir Yer filmindeki canavarlara benziyorlar!

Komplo teorileri ile nam salan Unsealed sitesi ''Ne yazık ki bu Dünya için uzaylılar, hastalıklarımıza çözümü olan sevimli ve küçük dost canlısı ekolojik yaratıklar değil. Onlar, Sessiz Bir Yer filmindeki canavarlara daha çok benziyor.'' açıklamasını yapıyor.

Unsealed sitesinde, Şeytan'ın Dünya'yı ele geçireceği ve bunun İncil'de yazdığından bahsediliyor. İnternet sitesi bu iddiasını Vahiy 12:9 ayetine dayandırıyor: ''Koca ejder aşağı fırlatıldı. Tüm yeryüzünü kandıran, adı iblis ve şeytan olan şu eski zamanın yılanı yeryüzüne fırlatıldı. Melekleri de kendisiyle birlikte fırlatıldı.''

2025 yılında kıyamet mi kopacak?

Beyin fırtınası yapalım

Beyin fırtınası yapalım

İnternet sitesi, bu bilgilerin İncil'de yer aldığını ve binlerce yıllık uyarıların ciddiye alınması gerektiğini söylüyor.

Şeytan önderliğindeki olası bir uzaylı istilasına karşı ne yapabileceğimiz konusunda bir fikri olan varsa mutlaka yazsın. En azından Dünyalılar olarak önlemimizi alalım :)

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 


Bu makaleye ifade bırak