MagazinRSS
25.06.2013 - 15:44 | Son Güncelleme: 25.06.2013-18:59

Muhteşem Yüzyıl 104. Bölüm Yeni Sezon Finali Şehzade Mustafa Nasıl Ölecek?

Muhteşem Yüzyıl 103. sezon finalinde Şehzade Mehmet'i Mahidevran nihayet zehirledi. Mahidevran Şehzede Mehmet'i öldürdükten sonra kendi oğlunun başına gelecek olan felaketten habersizdir. Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm sezon finali izle. Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm yeni sezonda başlayacak.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 104. Bölüm Yeni  Sezon Finali Şehzade Mustafa Nasıl Ölecek?
 
Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda Şehzade Mehmet ölmesiyle umutlanan Mahidevran için kötü bir sezonun başlangıcı olacaktır. Kanuni Sultan Süleyman oğlunun başına gelen bu ölümün cinayet olduğunu nasıl anlayacaktır. Şehzade Mustafa nasıl öelecek?
 
Muhteşem Yüzyıl dizisine muhteşem bir giriş yapmaya hazırlanan Vahide Gördüm yeni Hürrem olarak izleyicilerin karşına bu akşanki sezon finali bölümde çıkıyor. Vahide Gördüm çok heyecanlı olduğunu şu sözleriyle belirtti; "Görevi devralmış gibi hissediyorum, heyecanlıyım. Umarım izleyici de keyifle izler"...
 
 
Vahide Gördüm İzmir'de, Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Gördüm, lisede grafik okudu, daha sonra İktisat Fakültesine girdi ama aklı oyunculuktaydı. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı. Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümü'nde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutku'dan gördü. 
 
Mahallenin en güzel kızı olan Vahide, "ben evlenmeyeceğim" dedikten 2 ay sonra AST oyuncusu Altan Gördüm ile evlenir. O artık Vahide Gördüm'dür. Okuldan mezun olunca eşiyle birlikte Ankara'ya yerleşir ve AST'a girer. 1994'te kızları Alize dünyaya gelir. Daha sonra Devlet Tiyatrosu'nun teklifini kabul edip Adana'ya gider. Vahide Gördüm 2003'de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım atar ve tanınır. Gördüm ailesi İstanbul'a yerleşir. Hemen arkasından Hırsız Polis dizisindeki Fulya rölüyle seyirci karşısına çıkar. 
 
2006'da İlk Aşk filminde Çetin Tekindor'la başrolü paylaşır. Vahide Gördüm, 2007 yılından 2010 yılına kadar Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez karakterini canlandırmıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak başarıyla Zehra Yılmaz rolünü sürdürmekteydi fakat dizinin 3. sezonundan itibaren diğer başrol Hazal Kaya ve yardımcı oyuncular Barış Kılıç ve Ceyda Ateş gibi oyuncularla beraber dizinin kadrosundan ayrılmıştır.
 
Private Practice adlı dizinin uyarlaması olan Merhaba Hayat adlı yeni bir medikal dizide Yetkin Dikinciler,Seda Güven,Nihan Büyükağaç,Yasemin Sanino, Melike Güner ve Keremcem ile doktor rolünde oynamıştır.13 Ocak 2013 tarihinde bu dizi yayından kaldırılmıştır.
Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli'nin, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmasından sonra, Hürrem Sultan karakterini Vahide Gördüm canlandıracaktır.
 
 
 
Vahide Gördüm'ün Aldığı Ödüller
 
Sanat Kurumu, 1996 En İyi Kadın Oyuncusu Ünvanı,14. Altın Koza Film Festivali, "En İyi Kadın Oyuncu" Ödülü (İlk Aşk) (2007),Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri, "En İyi Tiyatro Oyuncusu" Ödülü (Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler) (2007), Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Yılın Ödülleri, "Yılın Kadın Oyuncusu" Ödülü (Kanal D Annem Dizisi) (2008)
 
 
 
 
Vahide Gördüm'ün Oynadığı Tiyatro Oyunları
 
Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler : Éric-Emmanuel Schmitt - Oyun Atölyesi - (2007)
Olağanüstü Bir Gece : Jerome Chodorov - Adana Devlet Tiyatrosu - 2002
Ayrılık : (Behiç Ak) - Ankara Sanat Tiyatrosu - 2000
Cadı Kazanı : Arthur Miller - Adana Devlet Tiyatrosu - 2001
Kızılırmak Karakoyun : Tuncer Cücenoğlu - Adana Devlet Tiyatrosu - 2001
Köse Dağın Köprüsü : Erol Aksoy - İzmir Devlet Tiyatrosu - 1999
Barış : Aristopfones - İzmir Devlet Tiyatrosu - 1998
Oyunun Oyunu : Michael Frayn - İzmir Devlet Tiyatrosu - 1997
Şeytan Örümceği : Erdogan Aytekin - İzmir Devlet Tiyatrosu - 1996
Pazar Keyfi : G. Mitchelle - Ankara Sanat Tiyatrosu - 1994
403.Kilometre : İsmet Kküntay - Ankara Sanat Tiyatrosu - 1993
Yer Demir Gök Bakır : (Yaşar Kemal - Ankara Sanat Tiyatrosu - 1992
Fehmi Paşa Konağı : Turgut Özakman
Macbeth : William Shakespeare
 
 
Vahide Gördüm'ün Rola Aldığı Sşnema Filmleri
 
Ayhan Hanım : Levent Semerci - 2012 - Ayhan Hanım
Zefir : Belma Baş - 2011 - Ay
Devrim Arabaları : Tolga Örnek - (2008) Suna
İyi Seneler Londra : Berkun Oya - (2007), Ferda
İlk Aşk : Nihat Durak - (2006) Nevin
Anlat İstanbul : Kudret Sabancı - (2004) Hürrem
 
 
 
Muhteşem Yüzyıl sezon finali bölümünü yayınladı. Muhteşem Yüzyıl Aşkı Derün'de nihayet yeni Hürrem ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl 103. sezon finali bölümde rol almaya başlayan Vahide Gördüm ekranlarda nihayet görüldü. Yeni Hürrem Vahide Gördüm twitter'dan birçok tepki aldı. İşte o tepkiler;
 
Burak Özçivit : Görev tamamdir.Balibey  dörtnala memleketine doner.Butun set ekibine ,emegi gecen herkese tesekkurler...
 
Demet Akalın: Hürremim'in ülkeyi terkedişinin 1. ayı. Ahhhh Meryem ahh! Yapmicaktin bunu bize. Vallaaaa iyileş gel. Kurban olayım bırak şu inadı.
 
Erol Köse: Yeni Postmenapoz Hürrem Vahide Gördüm tam fiyasko. Kanuni'nin annesi yaşında , inandırıcı değil ah MeryemUzerli ah !
 
Hürrem bırak şu tükenmişlik sendromunu felan derhal dön şu muhteşem yüzyıla sensiz tadı tuzu yok anlasana !!!
 
 
-Vahide Gördüm'ü Feriha'nın annesi olarak nasıl sevip bağrıma bastımsa, Muhteşem Yüzyıl'da da o kadar yakıştıramadım sevemedim. #otursıfır
 
 
-Tanınmadık bi yüz gelseydi saraya hürrem yerine daha hos olurdu
 
-Bu Hürrem olmamış. Kalkın eylem yapiyoruz #direnseyirci
 
-Anlaşıldı yeni sezonda Kanuni, yeni Hürrem'den kaçmak için attan hiç inmeyecek büzün sezonu seferde geçirir
 
-Hürrem iğrenç olmuş vahide gördüm harika bi oyuncu ama hürrem onun en son oynayacagı karakter
 
-Hürrem,Süleymanin annesi olarak geri dönmüş ya la
 
-vahide hanım çok iyi bir oyuncu ama hürrem olmamış :(
 
-Vahide Gördüm'ü çok severim ama Hürrem olmamış:( Şakır şakır Türkçe konuşuyo bi kere:)
 
-Yeni Hürrem Sultan'ın ilk repliği ortaya çıktı. ''Takma dişlerimi, mahidevran çalmış olabilir. Kırışıklık kremime zehri de o koydu.''
 
-Süleyman'la , yeni Hürrem Sultân öpüşürse kusarım net.
 
 -Bu Hürrem'den sonra televizyonu kapatır camdan aşağıya atarım.
 
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi Türkiyede ve diğer ülkelerde izlenme rekoru kırdı. Muhteşem Yüzyıl dizisigeçtiğimiz günlerde Hürrem'i canlandıran Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasıyla şok yaşadı. Fakat dizi ekibi onsuz yola devam etme kararı aldı.
 
Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde ilk süprizini yaptı. Yeni Hürem'in yüzü görünmesede sesi duyuldu. Sesinden anlaşıldığı üzere yeni Hürrem Vahide Gördüm. Vahide Gördüm sezon finali ile ekranlarda  görünmeye hazırlanıyor. Şimdiden merak konuus oldu Vahide Gördüm'ün performansı nasıl olacak? Meryem Uzerli'nin verdiği tadı verebilecek mi? Muhteşem Yüzyıl 19 haziran çarşamba akşamı star ekranlarında 
 
Muhteşem Yüzyıl dizisine muhteşem bir giriş yapmaya hazırlanan Vahide Gördüm yeni Hürrem olarak izleyicilerin karşına bu akşanki sezon finali bölümde çıkıyor. Vahide Gördüm çok heyecanlı olduğunu şu sözleriyle belirtti; "Görevi devralmış gibi hissediyorum, heyecanlıyım. Umarım izleyici de keyifle izler".
 
 
 
 
Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm Sezon Finali
 
 
Muhteşem Yüzyıl 19 haziran çarşamba akşamı sezon finali yaptı. Muhteşem Yüzyıl sezon finali starda izle. Muhteşem Yüzyıl bu akşam son.Muhteşem Yüzyıl artık bitiyor mu? Muhteşem Yüzyıl artık sezon finali yapıyor.İşte Muhteşem Yüzyıl sizinle...,
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar 1 yorum
Tüm Yorumlar +
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Verilenlerden hangisi İstanbul'un ilçesi değildir?
Astroloji
Önümüzdeki aylar için yeni gündemler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.