Kırklareli

Yerel Haber
08 Eylül 2018 - 10:13

Vali Bilgin'den Kırklarelispor'a Destek

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Valisi Osman Bilgin, TFF 2. Lig Kırmızı grup ekiplerinden Kırklarelispor'a herkesin destek olması gerektiğini bildirdi.

Kulüp başkanı Volkan Can'ı makamında kabul eden Vali Bilgin, destek amacıyla kombine satın aldı.

Vali Bilgin, yaptığı konuşmada, insanların sadece eleştiri yaptıklarını ama işi sahiplenmeye gelindiğinde kimsenin elini taşın altına koymadığını ifade etti.

"Kırklareli hepimizin, ilimize hepimiz sahip çıkarak belli yerlere getirmeliyiz" diyen Bilgin, "Kırklarelispor bizim en önemli değerlerimizden birisi. Spor hem gençliğimizin hem de bütün halkımızın genciyle yaşlısıyla, yediden yetmiş yediye bir toplumun sosyal dinamiğinin harekete geçirilmesinin sosyal yaşamının oluşması açısından çok önemli bağlayıcı bir unsurdur. Ülkemizde, özellikle futbol çok önemli. Trakya Bölgesinde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerimizden 3 ilimize baktığımızda ilçeleri ile birlikte sadece Kırklarelispor'umuzun 2. Ligde olduğunu görüyoruz. Bunun da bizim için ayrı bir önemi var." diye konuştu.

 

 

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.