Karaman

Yerel Haber
13 Aralık 2016 - 17:30

Vali Tapsız'dan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne Ziyaret

IHA

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Karaman Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, başsağlığı dileklerinde bulundu.
Garnizon Komutanı Jandarma Albay İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Vali Tapsız, Türkiye’yi derin bir acı ve üzüntüye boğan menfur ve alçak saldırıda şehit olan polislere ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Vali Tapsız, şehit ailelerine ve yakınlarına da başsağlığı ve sabır diledi. İstanbul’da gerçekleştirilen hain saldırının, Türk Milleti’nin birliğine, bekasına, bütünlüğüne yönelik bir terör saldırısı olduğunu söyleyen Tapsız, “Bu terör saldırısıyla hiçbir kutsalı tanımayan teröristler, bir kez daha insanlık düşmanı terör yöntemlerini devreye sokmuşlardır. Hangi terör örgütü olursa olsun, bu saldırıyı yapanlar bilsin ki, aziz Milletimizin birlik ve beraberliği bozulmayacak, bilakis daha da güçlenecektir.” dedi.

“Millet olarak topyekûn mücadele edeceğiz”
Terörün hiçbir zaman Türkiye’yi teslim alamayacağını ve aziz milleti yıldıramayacağını vurgulayan Tapsız, “Kadim bir geçmişe sahip bu aziz millet, şanlı tarihi boyunca önüne çıkan birçok engeli birlik ve beraberliğini koruyarak, ortak aklı ve bilinci devreye sokarak bertaraf etmiştir. Şanlı tarihimizden aldığımız güçle terör saldırıları karşısında millet olarak topyekün mücadele edeceğimizden ve daha da kenetleneceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Teröre vereceğimiz en güzel cevap, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmektir. 15 Temmuz’da Milletimize ve onun iradesine karşı yapılan FETÖ darbe girişiminde ortaya koyduğumuz milli şuuru bu terör saldırıları karşısında da göstereceğiz" diye konuştu.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.