Amasya

Yerel Haber
11 Eylül 2018 - 11:04

Vali Varol'dan Pansiyon Ve Yemekhane Uyarısı

IHA

Amasya Valisi Osman Varol, düzenlenen eğitim güvenliği toplantısında yaptığı konuşmada okullarda pansiyon ve yemekhane denetimlerine devam edeceğini açıkladı.
Geçen yıl okulların pansiyon ve yemekhanelerine yönelik denetimlerde bulunduğunu belirten Vali Osman Varol, bu konunun üzerinde çok hassas olduğunu vurgulayarak bu yılda anlık denetimlerini sürdüreceğini ifade etti.
Vali Varol, "2018-2019 eğitim öğretim yılının huzur ve güven içinde geçmesini temenni ediyorum. Her derecedeki okullarımızda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konusunda eylem planı kapsamında çalışmalar yapılması ve valilik imkanları marifetiyle belirli okulların kamera sistemleri ile güvenlik sorunlarının giderilmesi konularını ele alacağız” diye konuştu.
Belediye kültür merkezindeki toplantıya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız, Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, diğer yetkililer, okul yöneticileri ve muhtarlar katıldı.

AmasyaYerel Seçim Sonuçları

Amasya Hava Durumu

3°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.