21.11.2018 - 08:15 | Son Güncelleme: 21.11.2018-8:15 A-A+

‘VAR BÖYLE TİPLER’ ARTIK SAHNEDESosyal medya kullanıp da ‘Var Böyle Tipler’ profilinden haberi olmayan yoktur herhalde, tam anlamıyla esiyor Instagram’da! 810 bin takipçisi var. Yüzünü fotoğraflara yerleştirerek farklı tipler canlandıran Kıvanç Talu, son üç yıldır sosyal medya alemini zeki esprileri ve akla gelmeyecek noktalara yaptığı vurgularla gülmekten kırıp geçiriyor. Geçtiğimiz akşam biraz neşelenmek için profiline girdim, yine gülmekten gözümden yaşlar geldi, gerçek bir komedi efsanesi!

Bugüne dek gizlediği kimliğini daha yeni açıkladı ve insanlara kendini ilk kez 17 Kasım akşamı İstanbul Komedi Festivali kapsamında sahne
aldığı BKM Mutfak’ta gösterdi. Gösterisinin adını ‘Biz Daha Önce
Tanışmış Mıydık?’ koyma sebebini; “Takipçilerimle uzun zamandır tanışıyorduk fakat ilk defa yüz yüze geliyoruz” diye açıklıyor Talu. İlk gösterisinin biletleri
çok kısa sürede tükenmiş, ben kaçırdım ama giden arkadaşlarım öyle bir
anlatıyor ki bir dahaki gösteri tarihini sabırsızlıkla bekliyorum!

İlk gösteride neler oldu?

Başarısını sanal alemden gerçek dünyaya taşıyan komedyen ilk gösterisini şöyle özetledi: “O akşam gelenlere aslında o videolarda gördükleri kişinin ben olmadığımı, işin arkasında yüzlerce kişiden oluşan çok büyük bir ekip olduğunu anlattım. O ekibi temsilen sahnedeydim. Birkaç çalışanımıza sahneden Skype’la bağlanıp, röportaj yaptım. Gönül ilişkileri içeriklerimizi hazırlayan Munise,
aile-çocuk içeriklerimizi hazırlayan Bünyamin ve ruhani aydınlanma içeriklerimizi hazırlayan Koray, o gece bizlere canlı bağlantıyla eşlik etti. Yani işin özü, kendi karakterlerimle röportaj yaparak, çoklu kişilik bozukluğumu interaktif bir gösteri haline getirdim!”

Talu’nun fotoğrafların içinden çıkıp seyirci karşısına geçmesiyle hepimiz için yeni bir kahkaha tufanı dönemi başladı dostlar! Yakın zamanda BKM çatısı altında düzenli olarak oynayacakmış, hadi çabuk lütfen!

SESİNİ ÖZLEMİŞİZ...

Semiha Yankı’nın ‘Seninle Bir Dakika’yla Eurovision’da Türkiye’yi temsil eden ilk sanatçı olmasının üzerinden tam 43 yıl geçti ama şarkısı o günden bugüne dillerden hiç düşmedi. Milyonlarca kişinin beynine kazınmış efsane bir ses ve sonsuza kadar yaşayacak bir şarkı... O karakteristik ve güçlü sesini her duyduğumda hayran kalıyorum.
En son birkaç hafta önce Moda Kayıkhane Gazinosu’nda canlı dinlediğimde de kendimden geçtim; şimdi 20 yıl aradan sonra çıkardığı single’ı ‘Tükendim’i dinlerken de...

Bu kadar duygusal bir aşk şarkısı sanatçının eşsiz yorumuyla birleşince, etkilenmemek mümkün mü zaten?
Projenin prodüktörlüğünü Hakan Eren’le birlikte yapan sanatçı; klipte şarkının söz yazarı ve bestecisi Ümit Demir’le rol almış. Fotoğraflardaki ve klipteki güzelliği ayrı olay, kıyafetlerinden saçına kadar tarzı ayrı... Geçen yılların hediye gibi geldiği kadınlardan o ve yeni şarkısıyla kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

 

©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.