24.03.2019 - 08:15 | Son Güncelleme: 24.03.2019-8:15 A-A+

VARTOLU KEK YER Mİ?‘Çukur’un, bana göre de her sahnesi keyifle izlenen oyuncusu Vartolu Saadettin, (Erkan Kolçak Köstendil) şu sıralar reklamlarda... Ev ahalisinin ilk tepkisi, “Acımasız mafya lideri, kek reklamında oynuyor, karizmaya uyar mı?” şeklindeydi. Böyle çok dikkat çeken rollerdeki oyuncuların reklam seçimlerine özen göstermesi gerek. Mesela, ‘Kadın’ dizisinin başrol oyuncusu Özge Özprinçci, acıların kadını haliyle, birden çikolatalı kek yiyen mutlu kadın olarak karışımıza çıkmıştı.
İmaj yönetimi ehil ellerde olmalı!

Et zammı Osmanlı’dan beri var! 
‘Payitaht Abdülhamid’in geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde bir zam sahnesi vardı. “Fuat Efendi’nin tutuklanmasına karşı bir tepki bu” diyor Mahmud Paşa ve Abdülhamid’e zam listesi sunuluyor. “Nedir bu ete yüzde 40 zam yapılmış, ekmeğe yüzde 35?” diye gürlüyor padişah. Ev ahalisi, “Demek o zamanlarda da böyle zamlar varmış” dedi!

Alihan soğan gibi, kıymetli
‘Yasak Elma’da Dündar, bekarlığa veda gecesi yapıyor. Sazlı-sözlü pavyon muhabbeti... Emir’den vurucu bir Alihan yorumu geliyor: “Sen kıymetlisin, değerlisin soğan gibi! “Soğan ne yaaa?” diyor Caner... “Soğan fiyatları neden tavan yaptı? Çünkü ağlatan kıymetlidir. Bak Alihan’a milleti kırdı, geçirdi, mavi mavi yaktı. Yine de bütün kadınlar ona hasta, niye? Çünkü ağlatan şey, kıymetlidir” diyor Emir...
Soğanın kıymetlimiz olduğu ve ağlattığı bir gerçek! 

Var’a bağıran yok!
Genova-Juventus maçında hakem VAR sistemine başvurdu. Bir penaltı, bir de gol tartışmalıydı. Spiker, “Bağıran, çağıran yok” dedi. Bizim ruhumuz böyle, muhalefet etmeyi çok severiz!

EtiketlerReklam,Juventus
Bilgi YarışmasıFenerbahçe hangi yıl 100. yılını kutladı?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.