Vefakar saksağan!

Sakatlanarak yere düşen saksağanı bulan aile onu iyişeltirmelerine rağmen, küçük saksağan aileyi bir türlü bırakmadı ve onlarla yaşamaya başladı.

Vefakar saksağan!
İş kadınları için kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerKadınlar, genellikle yaşadıkları her alanda şık bir görüntü vermek isterler. Ancak iş yaşamı gibi ciddi ortamlarda giyilmemesi gereken kıyafetler vardır. Giydiğiniz giysiler çalıştığınız yerle uyum içerisinde olmalıdır.
Instagram’ın son trendi: Akneli yüzlerAkneli yüzü paylaşmak Instagram’da son dönemlerde trend oldu. Peki, siz akneli yüzünüzü paylaşacak kadar cesur musunuz?Instagram’da yıllar boyunca bazı durumlar trend oluyor.
Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu nasıl tedavi edilir?Her kadın hamilelik döneminde farklı sorunlarla karşılaşır. Kadınların hayatları boyunca sık karşılaştığı problemlerden biri olan idrar yolu enfeksiyonu hamilelikte de sık sık başlarına gelebilir. Peki, hamileler idrar yolu enfeksiyonundan nasıl kurtulabilir?
Depresyonda olabilirsinizÖzellikle kış mevsiminin gelmesi, havaların kapalı olması ya da sürekli dışarıda olamadığınız için başlayan depresyonun işaretlerini takip ederek önüne geçebilirsiniz.
Tek çeşit makarna 3 farklı sosKolay muhafaza edilebilmesi ve dayanıklı olmasıyla evlerin eksik edilmez lezzeti olan makarna sade tüketilebileceği gibi, sos eklenerek de tüketilebilmektedir.
Yeşil çay faydalı mı, zararlı mı?Son dönemlerin en popüler bitki çayları arasında yeşil çay da mevcut. Sakinleştirici, dinginleştirici özelliği, yeşil çayın tercih edilme sebeplerinden biri. Kadınların diyete başladıklarında en sık tükettiği bitki olan yeşil çay, birçok faydası ile biliniyor. Ancak faydaları saymakla bitirilemediği gibi, zararları da atlanmamalıdır. Peki, yeşil çayın zararları tam olarak nelerdir?
Bu erkeklerle evlenmeyinKadınların yaşamları boyunca hayal ettiği evlilik ve düğün gibi önemli olayların altından kalkamayan erkekler vardır. Bu durumun üstesinden gelemeyenlerin hangi erkek tipleri olduğunu biliyor musunuz?
Tıkanmış tuvalet nasıl açılır?Tıkanmış tuvaletler hayatın kaçınılmaz anlarından sadece biridir. Tıkanmış tuvaletler felakete dönüşmeden nasıl açılır?
Çağımızın kadını kimKadını yaşadığımız çağda tanımlamak istersek, klişe özelliklerinden sıyırmamız gerekecektir. Bu tanımlar nedir diye sorarsanız, kadın çiçektir, annemizdir, korunmaya muhtaç varlıktır(!) gibi klişeleri sıralayabiliriz. Gerçeği itiraf etmek gerekirse artık hiçbir kadın beyaz atlı prensini beklemiyor. Çünkü o beyaz atlı prens gelse de çağımızın kadınlarının atın arkasına oturmaya ve beyaz atlı prensleri nereye giderse arkalarından gitmeye hiç niyetleri yok.
1/24
Avustralya'da genç bir aile tarafından kurtarıldıktan ve sağlığına geri kavuştuktan sonra 'Penguin' ismindeki saksağan, ailenin bir arkadaşı ve düzenli ziyaretçisi haline geldi.

Yumuşak Tonlar