Bilecik

Yerel Haber
19 Aralık 2016 - 12:16

Vezirhan'da Dostluk Rüzgarları Esti

IHA

Bilecik 1. Amatör Lig 13’üncü hafta müsabakası olan Vezirhanspor-Osmaneli Gençlerbirliği Spor maçı sonrası iki takım oyuncuları bir araya geldi.
Bilecik 1. Amatör Lig 13’üncü hafta müsabakasında Vezirhan Belde Stadında oynanan ve ev sahibi takımın 3-2 kazandığı maç sonrası iki takım oyuncuları Vezirhanspor Lokalinde bir araya gelerek sohbet ettiler. Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş’un davet ettiği Osmaneli Gençlerbirliği Spor teknik heyeti ve oyuncular yapılan jestten memnun kaldıklarını söylediler. Günün birlik olma günü olduğunu söyleyen Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, “Bu maçı bizlerin kazanmış olması önemli değil. Bu maçı dostluk kazandı ve her iki takımı da tebrik ederim. Kulüp başkanları yöneticileri ve sporcu kardeşlerimizle beraber maç sonu Vezirhanspor lokalinde bir araya geldik. Bizleri kırmayıp lokalimize gelen Osmaneli Gençlerbirliği Spor kulübü yöneticilerine sporcularına teşekkür ederiz. Gün birlik beraberlik günüdür gün birbirimize kenetlenme günüdür. Biz her zaman gençlerimizin yanındayız Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.