Samsun

Yerel Haber
14 Eylül 2018 - 18:27

Vezirköprü'de Öğretmenlere Trafik Eğitimi

SAMSUN (AA) - Vezirköprü ilçesinde jandarma ve emniyet trafik ekipleri tarafından öğretmenlere trafik eğitim semineri verildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan Trafik Güvenliği Stratejisi Eylem Planı, Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi ile Hükümetin 100 Günlük İcraat Planı çerçevesinde hazırlanan Trafik Kazalarını Önleme Planı kapsamında İl Jandarma Komutanlığı tarafından trafik eğitim semineri düzenlendi.

Vezirköprü Belediye Kültür Merkezi'ndeki seminerde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki ilkokul, ortaokul ve liselerde görevli öğretmenlere trafik güvenliği ile öğrencilerin taşıma güvenliği konularında bilgilendirme yapıldı.

Seminerin ardından katılımcılara bilgilendirme broşürleri de dağıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, jandarma ve emniyet trafik ekipleri tarafından düzenlenen seminerlerde 950 öğretmene trafik konusunda bilgilendirme yapıldığı, eğitim faaliyetlerinin eğitim öğretim yılı içinde okullarda devam edeceği bildirildi.

SamsunYerel Seçim Sonuçları

Samsun Hava Durumu

5°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.