Victoria Beckham'ın lateks giysili pozları modayı sorgulatıyor

Bir zamanlar dünyayı kasıp kavuran Spice Girls'ün üyesi, David Beckham'ın eşi Victoria Beckham, kendi giyim markasının onuncu yılını kutlamak için kameralar karşısına lateks giysileriyle çıktı.

Victoria Beckham'ın lateks giysili pozları modayı sorgulatıyor

Stilini mi fit bedenini mi göstermeye çalışıyor? Anlamadık...

Stilini mi fit bedenini mi göstermeye çalışıyor? Anlamadık...

Vogue dergisinin İngiltere versiyonunun ekim ayı kapağında Victoria Beckham yer alacak. Beckham'ın kapak fotoğrafı için giydiği lateks kıyafeti, derginin çıkmasına 25 gün kala olay oldu desek yeridir.

Spice Girls grubunun da üyesi olan Victoria Beckham'ın dergi için çektirdiği fotoğraflar, 90'lardaki genç ve iddialı tarzını yansıtıyor.

Çekim sırasında yaşadığı anları Instagram hesabına yükleyen Victoria Beckham, bedeninin esnekliğini de eşe dosta nispet yapar gibi gösteriyor.

Victoria Beckham'ın çekim için giydiği diğer kıyafet ise krem rengi bir elbise. Etek kısmı fırfırlı olan elbise, Victoria Beckham'ın ince ve fit bedenini apaçık ortaya koyuyor.

'Beraber daha güçlüyüz'

'Beraber daha güçlüyüz'

Sahip olduğu giyim markasının onuncu yılı anısına Instagram'dan paylaştığı çekim sahnelerinin yanı sıra, derginin ekim sayısında 44 yaşındaki Victoria Beckham'ın hayatı, kariyeri ve aile yaşamı gibi başarılarına da yer verilecek.

Eşi David Beckham ile ayrılacağı dedikoduları patlak veren Victoria Beckham, söylentilere 'Beraber daha güçlüyüz' mesajını vermiş ve 'İnsanlar 20 yıldır ilişkimiz hakkında bir şeyler ortaya atıyor. Ben ve David kuru gürültüyü görmezden geliyoruz ve normal hayatımıza devam ediyoruz fakat bu şeylerin etrafımızdaki insanlara etkisi daha büyük oluyor ve bu adil değil' diyerek beyimle benim üzerimden pis ellerinizi çekin göndermesi yapmıştı.

Victoria Beckham, Zarafetin On Yılı! (Sesli söyleyince baya havalı)

Victoria Beckham, Zarafetin On Yılı! (Sesli söyleyince baya havalı)

Beckham çiftinin ilişkisinin akıbetini bir kenara koyalım ve Victoria Beckham'ın Vogue dergisi için giydiği kıyafetlere göz atalım.

Isaac Lock'un eseri olan fotoğraf çekimine 'Victoria Beckham, A Decade Of Elegance' (Victoria Beckham, Zarafetin On Yılı) adı verildi.

Zarafetin 10 yılda geldiği nokta, beyaz sade bir elbise ve lateksli kedi kadın stili ise, modern çağların moda anlayışı dark room'lara hapsedildi fikrini çıkarabiliriz.

Videoda modern, öz ve stil sahibi olarak belirtilen Victoria Beckham tarzı için son derece çağdaş olduğu yorumları yapılıyor. Victoria Beckham da kendisini tüm zamanların en ünlü stil ikonlarından biri olarak tanımlıyor ve tarzını sade olarak niteliyor.

Victoria Beckham'in dört hali...

Victoria Beckham'in dört hali...

Biri spor, biri genç, biri göz kamaştırıcı ve biri de süper seksi olmak üzere toplamda 4 kadın stili yansıtmak istediğini söyleyen Victoria Beckham'ın fikirlerini, İngiliz Vogue dergisinin baş editörü Edward Enninful yadırgıyor fakat nihayetinde Beckham'in dediği oluyor.

Aslına bakılırsa Victoria Beckham, 5 dakikalık kurgu videoda espirili yanını ortaya koyuyor. Bana göre daha önce de bahsettiğim gibi modanın kısıtlı bir alana hapsedilmesine gönderme yapıyor.

Bahsi geçen videoyu da buyrun izleyin.
 


Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 
Bu makaleye ifade bırak