Bir Ankara klasiği

Bir Ankara klasiği


Ankara Şehir Kulübü, başkentlilere dostluk, spor, leziz tatlar ve ilgi çekici aktiviteler sunuyor. Spor salonu, atış poligonu, kafesi, restoranı, barı, havuzu, solaryumundan başka, özel günler için özel programlarıyla da...


       İstanbul’da yeni açılan Collesium’a benziyor. Orada ne varsa Ankara Şehir Klübü’nde de var. Neler mi var? Restoran, vitamin bar, kafe, çocuk kulübü, atrium, spor salonu, atış poligonu, fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, solaryum, masaj, aktiviteler..
       Ankara Şehir Kulübü’nü anlatmaya Primo Restaurant’tan başlayalım. Toplam 150 metrekarelik alanda hizmet veren Primo, 80 kişilik kapasitesi, Fransız, İtalyan ve Türk mutfaklarının sentezinden oluşan seçkin mönüsü ile her gün 12:00 - 15:00 ile 19:00 - 24:00 saatleri arasında açık. Ankara Şehir Kulübü’nün gelenekselleşen ülke gecelerine ev sahipliği yapan Primo’da sirtaki yapabilir, flemenkoyu ustalarından izleyip, sadece adını duyduğunuz yemekleri tatma fırsatına erişebiliyorsunuz. Çocuk kulübü, 3 - 12 yaş arasındaki çocuklara 9:30 ile 21:30 saatleri arasında hizmet veriyor. İki uzman eğitmenin yer aldığı kulüpten, çocuklar, ebeveynlerinin kulüp içerisinde bulunduğu saatlerde yararlanabilirler.
       Fitness merkezinde üç uzman eğitmen bulunuyor. Merkeze geldiğinizde ilk önce size uygun egzersiz programı belirleniyor. 50 kişilik aletli jimnastik ekipmanının yer aldığı alanda, yedi kişilik de pasif jimnastik bölümü var. Sağlıklı yaşam ve sporla ilgili olarak kulüp binasında step, aerobic, yoga, bale, dans, kickboxing, karate, su jimnastiği ve ilkyardım dersleri veriliyor. Bina dışında da trekking gezileri düzenleniyor. Ayrıca 7 - 24 yaş çocuklar için Efes Pilsen’in düzenlediği bir basketbol okulu var.
       Kulüpte atış talimi de yapabilirsiniz. Atış poligonu, iki bölümü ateşli, diğer iki bölümü havalı silahlar için olmak üzere toplam dört bölümden oluşuyor.
       Ankara Şehir Kulübü, şehir kulübü anlayışını yansıtan sosyal ve sportif aktivitelere bir arada yer veriliyor. Pazar günleri brunch, her cumartesi canlı müzik, tavla turnuvaları, mantı günleri, film gösterimleri, özel günlerde sıcak şarap, bilardo, dart turnuvası gibi birçok etkinlik düzenleniyor.

     Adres: Uğur Mumcu Cad. No. 88, G.O.P. - Ankara
     Tel: 0312 446 17 278 Aralık 2019 Magazin Bülteni8 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber