Her derde deva buluyorlar

Her derde deva buluyorlar

Her derde deva buluyorlar
25 Nisan 1998
Sibel ARNA

Müjdemi isterim. Estetik merkezi Enes'te uygulanan yöntemler sayesinde tüm tombullar yaza ince girebilir. Ben ihtiyacım olmadığı halde denedim ve çok memnun kaldım.

Son günlerde çevremde sürekli bir yanık kokusu duyuyorum. Biliyorum ki bu koku havaların ısınmasından kaynaklanmıyor. İnsanlar sıcaktan değil, sıcak havaların geliyor olmasından dolayı tutuştular. Bahar gelince yazlık kıyafetlerine şöyle bir el attılar, ellemekle kalıp içlerine giremediler ve bir bir gördüler kırılmış hayallerinin parçalarını. Tabii aynı zamanda yağlanan kalçalarını, şişen göbeklerini fark ettiler. O hızla kendilerini incelemeye devam ettiler ve gördüler ki gıdıları da sarkmış. Kalpleri kırılmış, beyinleri sallanıp sarsılmıştı. Ve bu geleneksel kiloları görüp şoka girme gününün ardından hepsi benim başıma ekşidiler. Aman Sibel ne olur gez, gör, yaz da biz de gidelim, yeni yöntemleri uygulayalım ve zayıflayalım dediler.
Bu tombul çoğunluğun başını tonton annem çekiyordu. Kendisiyle günde en az 10 saat (uyku dahil) birarada olduğum için üzerimde büyük bir baskı kurdu, hatta ben uyurken üzerime oturup "Bak zayıf olursam bu kadar ağırlık yapamam, hadi kızım bir çare," deyip beni kilolarının altında ezdi. Ben de bu dayanılmaz ağırlık karşısında çevremin zayıflamasına yardım etmeye karar verdim (Başta da annemin).
Benden medet ummalarını anlayabiliyorum. Görüyorlar vücudumu ve merak ediyorlar uzun, ince bacaklarımın sırrını.Peki ama ben nasıl zayıflatacağım bunca tombulu? Acaba askerler gibi sabah içtimasına çıkarıp "Yaylalar" türküsü ve komşu oğlanları eşliğinde spor mu yaptırsam? Kalk, yat, sürün şeklinde. Yapamazlar ki. Onları yormadan zayıflatmam gerekiyor.
Ben zayıflama yöntemleri içinde hangisi daha uygundur diye kıvranırken birden telefon çaldı ve ince sesli eşi görülmemiş sapığım Enes diye fısıldayıp kapattı. Bunun bir parola olabileceğini düşündüm ve rehberimi açıp Enes diye bir yer olup olmadığına baktım. Parlak zekam beni yanıltmamıştı, Enes bir güzellik merkeziydi. Sapığıma teşekkür borçluydum galiba, çözümü bana fısıldamıştı.
Hiç vakit kaybetmeden Enes'in yolunu tuttum. Enes'e girmek için iki kapıdan geçiyorsunuz. Çünkü Enes Ceylan Intercontinental Otel'in P katında. Bu güzel otelin içinde Enes'i bulmak için hiç zorlanmıyorsunuz. Enes'e ulaştığımda beni güler yüzüyle Nesrin Sürer karşıladı. Nesrin Hanım'la bana nasıl yardımcı olacağı konusunda konuşmaya başladık. Ona, siz bana, ben de tüm tombullara yardım edeceğim, dedim. Ben uygulayacağım, eğer çok az olan fazlalıklarımdan kurtulabilirsem vatana millete ve tüm kilolulara yararlı bir evlat olacağımı da söyledim. Bir çeşit kobaydım yani...Nesrin Hanım beni kiloları yok eden aletle tanıştırdı. Adı EMS 24 - Profi. Kısa sürede vücudun belli bölgelerinde birikmiş yağların giderilmesi, basen inceltme, kas güçlendirme, kan deveranını hızlandırma, lenf kanallarını açma gibi değişik bakım formlarına sahip. 24 tane pedi olan cihazın her pedi belli bir bölgeme konuldu. Göbeğime, kalçama, mideme, ve popoma. EMS 24 Profi'nin resmini sizlere işte bu yüzden gösteremiyorum. Namahrem, olmaz göstermem. Bu yüzden dublörüm olarak Hülya Arık'ı kullandık. Siz cihazda bağlı olarak onu görüyorsunuz. Görün, tabii ki hoş kız.
Nesrin Hanım bu bölgelere yönelik işlem yapan programı ayarladı: 7. program. Ben 45 dakika süreyle akımların etkisiyle titredim. Aletten çözüldüğümde tuvaletim gelmişti. E bağırsaklarım o kadar sallanınca normal. Bu alete deneme amacıyla toplam üç gün girdim ve üç gün sonunda 2 kilo vermiş ve her bölgemden 4'er santim incelmiştim. Harika değil mi, hadi tombullarım yaşadınız. Anne seni artık yağlarından mıncıklayamayacağım. Çünkü hepsi gidecek.
Enes'te denediğim hoşluklar bu kadar değil. Nesrin Hanım bana sarkan gıdıları toparlayan, cilde parlaklık ve tazelik veren bir maske uyguladı. Ama öyle bildiklerinizden değil. Farkı görebilmem için yüzümün yarısına uyguladığı bu ürünün adı Beuty Modalage Face. Pembe rekte olan bu ürün, yüze sürüldüğü anda alçı gibi donuyor ve başlıyor ısınmaya. Yüzünüzde 42 derece sıcaklığı kadar çıkıyor ve sonra soğuyor. Sonuç mükemmel: İpek gibi yumuşak ve sıkılaşıp toparlanmış bir cilt. Aynı ürün göğüs ve basen bölgesini toparlamak için de kullanılıyor. Yüzümün diğer yarısına sürülen beyazlığı sorarsanız o da yine cildi temizlemek ve parlaklık kazandırmak için uygulanan bir başka maske.
Enes'te her derdinize çare bulabilirsiniz. Selülit, yağlar, akneler Enes'te sorun olarak nitelendirilmiyor. Annemin ve tüm tombul çevremin ve tabii ki sizlerin gözü aydın. Herkes yaza ince girecek. Bana gelince biliyorsunuz zaten harikayım.

Enes Bio Estetik Center
Asker Ocağı Cad., No: 1, 80200, Taksim
(Ceylan İntercontianel P katı)
Tel: 231 21 21 (4530)

Ne kadar?
Senslar en fazla 12 milyon. Ama her zaman indirim var. EMS 24 - Profi seansı 12 milyon. 15'er seanslık paketler halinde uygulanıyor. İlk üç seanstan itibaren sonuç alınıyor. Paket program uygulandığı zaman peşin ödemelerde indirim var.
Beauty Modalage seansı 12 milyon. 10 seanslık kürler halinde uygulanıyor. Peşin ödemelerde yine indirim var.

Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber