Kalitenin yeni adresi

Kalitenin yeni adresi

Edwards Mağazaları Rumelihisarı ve Nişantaşı'ndan sonra Anadolu yakasında ilk mağazasını Kalamış'ta hizmete açtı.

Moda dünyasında klasik İngiliz çizgisinin örneklerini bir arada bulabileceğiniz Edwards, "Marine konseptini" yansıtan "Edwards of Kalamış" mağazasını Setur'un işletmesini yaptığı Kalamış marinasında açtı.
İlk olarak 4 sene önce İstanbul'daki ayrıcalıklı adresi Rumelihisarı'nda, ardından Nişantaşı'nda hizmet vermeye başlayan Edwards, iyi giyinmeyi hayatının bir parçası olarak gören kadın ve erkeklerin beğenisini kazandı. Edwards of Kalamış, İngiliz kraliyet ailesinin tercihi olan Henri Lloyd, Sperry Top Sider, Blanc Bleu, Cutler Gross gibi dünyaca ünlü spor giyim markalarının yanı sıra marine grubundan oluşan yeni koleksiyonuyla ilgi odağı oldu. İngiliz tarzının en üst kalite kumaşlardan ve dünyanın en tanınan ayakkabı markalarından oluşan ürünlerinin yer aldığı Edwards of Kalamış'ta, tamamen spor ve marine kıyafetlere yer verildi. Mont, tişört, şort, mayonun yanı sıra şapkalar, gözlükler, havlular, keten ayakkabılarıyla İngiliz tarzının yansıtan şık, alımlı kıyafetlerle hem çağdaş hem spor bir tarz sunuluyor.
Edwards of Kalamış'ın kapısından içeri girer girmez sizi bir sürpriz bekliyor. Rahmi Koç'un özel denizcilik koleksiyonunun sergilendiği bu mağazada, kendinizi bir geminin kamarasında gibi hissedeceksiniz. Çeşitli süs eşyaları ve denizcilikle ilgili obje ve aksesuvarların da satışa sunulduğu mağazada bir an için de olsa, kendinizi denizin kıyısında değil, üzerinde zannedebilirsiniz. Mağazanın ön cephesinde bir gezi yatının güvertesini andıran teras ise bu ambiyansı tamamlayarak alışveriş sonrasında dinlenmek için keyifli bir ortam sağlıyor.
Edwards of Kalamış deniz ile iç içe yaşayan İstanbulluların sohbet edip bir tatlı huzur almaya gelecekleri, tüm ayrıntıların incelikle düşünüldüğü yeni bir mekan olacağa benziyor.

Not edin

  • Edwards of Kalamış: 0216 418 75 13
  • Edwards of Hisar: 0212 257 33 49
  • Edwards of Nişantaşı: 0212 233 17 71
  • HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

    İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

    Sıradaki Haber