Ofisiniz kişiliğinizin aynasıdır

Ofisiniz kişiliğinizin aynasıdır


18 Nisan'da Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan 5. Ofis Mobilyaları Donanımları, Dekorasyonu ve Teknoloji Fuarı'nda birbirinden farklı stildeki mobilya firmaları birbirleriyle yarışıyor


       İster küçük bir ofis olsun, ister kocaman bir bankanın şubesi, büro mobilyalarının da kendi içinde bir dekorasyon anlayışı var. Değişen zamana göre teknolojinin getirdiği yenilikleri bugünkü büro anlayışında da görüyoruz. Bir büroda çalışma masaları, etajerler, raflar, dolaplar, koltuklar, sandalyeler, kütüphaneler en temel ihtiyaçlardır.
       Çağdaş iş yaşamında kalite ve verimi etkileyen en önemli unsur, çalışma ortamıdır. Yaşamlarının büyük bölümünü ofiste geçirenler için çalışma ortamının rahat, aydınlatmasının uygun koşullar içinde olması gerekir.
       Bugün, plaza dediğimiz çağdaş iş ortamlarında açık ofisler, odaları ayıran modüler separasyonlar, ara bölme sistemleri, ergonomik çalışma sandalyeleri ve koltukları bir ofisin olmazsa olmazlarından artık.

     Contrepoint Kanepe'de
       Dünyaca ünlü Fransız perdelik, döşemelik kumaş ve duvar kağıdı markası Contrepoint'nın en önemli özelliği inanılmaz bir renk ve kombin olanağı sunması. Contrepoint'nın 2000 yılı koleksiyonlarında kahverengi, koyu kırmızı, mor, sarı ve mavi kullanılarak hazırlanmış düz ve desenli kadife kumaşlar ana temayı oluşturuyor. Contrepoint döşemelik ve perdelik kumaşları ile duvar kağıtlarını Kanepe Dekorasyon'da bulabilirsiniz.
       Kanepe Dekorasyon: Atiye Sokak No: 73, Teşvikiye / İstanbul
       Tel: 0212 259 89 92

     Koleksiyon'da indirim
       Mobilya ve tasarım sektörünün öncü kuruluşu olan Koleksiyon'un ofis mobilyaları markası K Project, bünyesindeki çok çeşitli ithal markaları için 1 Mayıs'a kadar sürecek bir kampanya başlattı: Ofis mobilyalarında yüzde 20 ile yüzde 50 arasında indirimli satışlar uygulanıyor. Koleksiyon mağazasının Büyükdere'deki Ofis Mobilyaları Satış Merkezi, pazar günleri de açık. Ayrıca bu haftaki Ofistek 2000 Fuarı'na da katılan Koleksiyon'da Calisto, Satie, Nuve, Polo ürün grupları, Kuda ofis koltukları ve Dama yönetici mobilyaları sergilenecek. Koleksiyon, ofis ortamları, bankalar, konaklama ve dinlenme tesisleri, kültür, eğitim, sağlık ve iş merkezleri için mobilya yerleşim projelerinde hizmet veriyor. Tüm çalışmalarını müşteri proje sahipleri ve mimarlarla yürüten Koleksiyon, uygun fiyat, tasarıma dayalı geniş ürün yelpazesi ve kalite anlayışıyla hizmet vermeyi amaçlıyor.
       Koleksiyon: Hacı Osman Bayırı 35, Büyükdere / İstanbul
       Tel: 0212 223 13 20

     Aydın'dan showroom
       Aydın Tekstil'in şubat ayında açılan 1000 metrekarelik yeni showroom'u, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinin içinde yer alıyor. Aydın Tekstil tarafından üretilen yaklaşık 1500 desenin tüm ana renkler ve bu renklerin farklı tonlarında uygulamaları yeni showroom'da sergileniyor. Özellikle pastel tonların öne çıktığı, adeta bir bayram havası yaşanan kumaşlar farklı dokularda hayat buluyor. Şöniller, kadifeler, satenler, ketenler... Randevu sistemiyle çalışan satış ekibine ulaşmak için 0212 549 43 00 numaralı telefonu aramanız yeterli.
       Aydın Tekstil: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 125/A, Küçükçekmece / İstanbul

     Otomobil gibi mobilya!
       Bilgili Mobilya'nın ithal ettiği "Impala" oturma grubu 3 kişilik kanepe, koltuk ve puf olmak üzere 3 parçadan oluşan modern bir tasarım. Tasarımcısı Soren Berg olan Impala grubunun parçaları ister takım halinde, ister tek tek alınabiliyor. Sadelik ve modernlik ile ileri teknolojiyi arayan modern şehir insanı için uygun bir seçim. Konstrüksiyonu İsveç çeliğinden olan bu grup, Danimarka Teknoloji Enstitüsü tarafından dayanıklılık ve konfor testine tabi tutulmuş, yataklı kanepenin gündelik yoğun kullanıma uygun olduğu belgelenmiştir. Üçlü kanepe 635 milyon TL, tek koltuk 322 milyon TL.
       Bilgili Mobilya: Londra Asfaltı Florya Kavşağı, Sefaköy / İstanbul
       Tel: 0212 624 31 81

     Büro ve ofis mobilyaları firmaları
     Deka: Kültür Mah. Adnan Saygun Cad. Selin Apt No: 15/2, Ulus - Etiler / İstanbul Tel: 0212 287 56 56
     Mood: Akkavak Sok. Tunaman İş Merkezi 47/2, Nişantaşı / İstanbul Tel: 0212 230 70 53
     Aktan: Nispetiye Cad. Petrol Sitesi 11/1, Levent / İstanbul Tel: 0212 268 64 23
     Biat: Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Cad. No:202, İkitelli / İstanbul Tel: 0212 549 26 03
     Delta: Cumhuriyet Cad. No:241, Harbiye / İstanbul Tel: 0212 240 85 85
     Koleksiyon: Hacı Osman Bayırı 35, Büyükdere / İstanbul Tel: 0212 223 13 2022 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber