Teknolojik güzellik

Teknolojik güzellik


Göğüslerde deformasyon ve bacaklardaki selülit artık dert değil. Teknolojik aletler sayesinde birkaç seansta eski günlerinize kavuşabilirsiniz


       Doğum sonrasında göğüslerin deformasyonu birçok kadın için kabustur. Hamilelikte alınan kilolar ve emzirme gibi nedenlerle elastikiyet kaybına uğrayan göğüsler, uygulanan doğru bakımlar sonrasında eski haline kavuşabiliyor. Bliss Vücut ve Cilt Bakım Merkezi’nde uygulanan Bust Modelling yöntemi ile toplam 12 seansta göğüs ve dekolte bölgesi eski haline geliyor. Haftada iki ya da üç kez olmak üzere toplam 12 seansta uygulanan maske ile bütün göğüs ve dekolte bölgesi, çok daha parlak ve canlı bir görünüme sahip oluyor.

     LPG ile sıkılaşın
       Teknoloji ürünlerinden LPG cihazı ise vücuttaki selülitleri ortadan kaldırırken, selülitli bölgelerde belirgin sıkılaştırma ve incelme sağlıyor. 35 dakikadan oluşan 15 - 20 seanslık kürler vücuttaki selülit problemlerini ortadan kaldırıyor. Bliss, ayrıca hiçbir kozmetik ürünü kullanmadan ultrason terapiyle kırışıklıklardan kurtulma imkânı da sağlıyor.       Bilgi için: Bliss, Maçka Cad. No:23/1 Kazım Gerçel Apt Maçka /İst. Tel: (0212) 231 46 9016 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber