GündemRSS
15.07.2013 - 10:25 | Son Güncelleme: 15.07.2013-10:29

Vizyona Giren En Yeni Filmler

7 yeni film vizyonda. Vizyonda bu hafta Beyaz Saray Düştü, Bir Kadının Gözyaşları, Genç Çıraklar, Kahraman Uzaylılar, Cadı Lili, Vadimdeki Gözyaşları, Zor Kazanç adlı filmler yer alıyor.

Sitene Ekle
Vizyona Giren En Yeni Filmler
BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER
 
Bu hafta vizyonda sinemaseverleri 7 yeni film bekliyor. Vizyonda bu hafta Beyaz Saray Düştü, Bir Kadının Gözyaşları,  Genç Çıraklar, Kahraman Uzaylılar, Cadı Lili, Vadimdeki Gözyaşları, Zor Kazanç adlı filmler yer alıyor.
 
Beyaz Saray Düştü, yönetmenliğini Roland Emmerich'in yaptığı başrollerinde  Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal  gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon ve gerilm filmi Beyaz Saray Düştü , bu hafta vizyona giren filmlerden  biri.Kızını etkilemek için Beyaz Saray'da çalışmak isteyen fakat bu çabası boşa çıkan John Cale , kızına bu durumu anlatmak için kızını Beyaz Saray'a bir gezintiye çıkarır.Ancak bu sırada askerler Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Şimdi Başkanı ve ailesini kurtarmak John Cale'nın elindedir.
 
Vizyondaki diğer bir film ise Bir Kadının Gözyaşı. Yönetmenliğini Claude Miller'in yaptığı ve başrolünde Audrey Tautou'nun  yer aldığı vizyon filmi, zor bir hayatın ardından yeniden doğmaya çalışan bir  kadının hikayesini anlatıyor.
 
Bu haftanın vizyondaki komedi filmi ise Ge(n)ç Çıraklar. Owen Wilson ve Vince Vaughn'ın rol aldığı film izleyenleri güldürecek. Dijital dünyanın hızına  ayak uyduramayan 2 pazarlamacının yeni iş bulma çabalarını konu edinen film  izleyenlere eğleneceli dakikalar yaşatacak.
 
Kahraman Uzaylılar ise daha fazla küçük izleyecilere hitap ediyor.Kahraman bir astronot ve onun kardeşi Gary'nin tehlikeli gezegen görevleriyle izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatacak.
 
Cadı Lili , Lili ve Sihirli Kitabı'nın devam filmi olarak seyiricisinin karşısına çıkıyor. Cadı Lili , Lili'nin Sadrazam Guliman ile olan mücadeleleri konu ediniyor.
 
Bu haftanın dram filmi ise Vadimdeki Gözyaşları.Kanadalı bir gazetecinin savaş mağdurlarını konu edindiği filmde gazeteci Marie ve yardım istediği ofisteki boyacı Joseph'in aralarında doğan ilişki üzerine kurulu dram filmi Vadideki Gözyaşları bu hafta vizyondaki yerini aldı.
 
Bu haftanın vizyondaki son filmi Zor Kazanç.Yönetmenliğini Michael Bay'ın yaptığı Zor Kazanç filmi gerçek bir hikayenin sinemaya uyarlanmış hali.Filmde Amerika hayallerinin peşinden giden arkadaşların hikayesi anlatılıyor.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Etiketler: film, vizyon,
Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
MİLLİYET.TV
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.