Ekonomi

06.11.2017 - 13:01 | Son Güncelleme: 06.11.2017-13:03

Vodafone Türkiye İcra Kurulu'na atama

Emre Ergun, Vodafone Türkiye Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Sitene Ekle

AA

Vodafone Türkiye’nin "müşteri odaklı dijital telekom operatörü" olma hedefi doğrultusunda oluşturulan Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna 30 Ekim 2017 itibarıyla Emre Ergun getirildi.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Emre Ergun, Vodafone Türkiye’de müşteri operasyonları, dijital kanallar ve satış, dijital ürün yönetimi, dijital deneyim ve omni kanal yönetimi alanlarının sorumluluğunu üstlenecek.

Son olarak TEB’de Pazarlama Ödeme Sistemleri ve Müşteri Etkileşim Merkezi Grup Direktörü olarak görev yapan Ergun, daha önce Fibabanka’da Perakende Bankacılık ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı ve bu kapsamda bankanın dijital ve çoklu kanal stratejisini yürüttü. Öncesinde, Credit Europe Bank bünyesinde sırasıyla Ukrayna ve Romanya’da Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ergun, Finansbank ve Citibank bünyesinde de doğrudan satış, şube satış, tele-marketing ve çağrı merkezi, tüketici finansmanı, ürün pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve pazar araştırmaları alanlarında da çeşitli görevler üstlendi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Emre Ergun, Marmara Üniversitesi’nde Bankacılık alanında yüksek lisans yaptı.


©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX