19.05.2017 15:46 | Son Güncelleme:

Volkan Çetinkaya kimdir? (Survivor 2017 - Gönüllüler)

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017'de adından söz ettiren isimlerden geliyor. Gönüllüler takımında yer alan Volkan Çetinkaya, eleme adayı olarak dikkat çekmişti. Volkan Çetinkaya, ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans ile dikkat çekiyor.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017'de performansı ile oldukça dikkat çekiyor. Volkan Çetinkaya, gönüllüler takımının başarı istikrarını devam ettirmek için Survivor’da kalmak istiyor. 

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

1983 yılında Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelen Volkan Çetinkaya Survivor Gönüllüler Takımında yer alıyor. Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya'nın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

TSK içerisindeki disiplin ve sporculuk geçmişiyle takım içerisinde dikkat çeken isimlerden birisi olan Volkan Çetinkaya için yarışmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan profil sayfasında, "Türk askeri her zaman başarılı olmuştur. bunu sen kanıtlayıp şampiyon olacaksın", "Başarılar Şampiyon Olacaksın" gibi yorumlar yer almaktadır.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017 tanıtımında "Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok" sözüyle iddialı bir vurgu yapmış...

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0