Sağlık
21.12.2013 - 23:39 | Son Güncelleme: 21.12.2013-23:39

Vücut Şekillendirme

Daha genç, şekilli bir vücudunuz olması için hedeflerinize ulaşmada bir veya daha fazla usul tavsiye edilebilir.

Sitene Ekle
Vücut Şekillendirme

Daha genç, şekilli bir vücudunuz olması için hedeflerinize ulaşmada bir veya daha fazla usul tavsiye edilebilir. Vücut şekillendirme hedefleri genel sağlığınıza, plastik cerrahınızla danışma sürecinde yapmış olduğunuz konuşmaların ve tavsiyelerinin sonuçlarına bağlı olarak tek bir cerrahi seansta veya daha güvenli olarak birden fazla kademede gerçekleştirilebilir. Vücut görünüşünüz ve genel imajınız, aşırı yağı ve sarkan deriyi almak suretiyle iyileştirilebilir.

Sağlıklı bir ağırlığa kavuşmak için iyi uygulanmış bir diyeti takiben ve sürekli egzersiz yaparak sağlıklı ve zinde bir vücuda kavuşmak bir bireyin vücut imajı açısından önemli destekleyici faktörlerdir.  Ama genetik, kilo almak veya vermek suretiyle zamanla vücudu değiştirir, hamilelik hatta yaşlanma vücut ölçü oranlarınızda ve hatlarınızda değişiklik meydana getirerek hem vücut imajınızı hem kendinize olan güveninizi etkiler. Orantısız hatları yeniden şekillendirmek ve istenilmeyen yağı azaltmak daima sadece kilo kaybı ve egzersizle  elde edilemez. Formunda olmak ve cilt bakımının düzgün olmayan vücut hatları, çıkıntılar ve elastikliğini kaybeden cildin üzerindeki etkisi azdır. Vücut şekillendirme cerrahisi vücut hatlarını yeniden şekillendirmek için diğer başka önlemlerle geliştirilemeyecek düzeyde  vücut hattına yeniden şekil vererek birçok kimseye yardım edebilir.  Vücut şekillendirme vücudunuzun şekil ve oranını geliştirerek görünüşünüzü iyileştirir ve kendinize olan güveninizi artırır.

Vücut şekillendirmede işleme tabi tutulan alanlar arasında, boyun, üst kollar, kadın ve erkek göğüsleri, karın, kanatlar,  sırt, kalçalar, kaba etler, uyluklar, dizler ve bilekler bulunur.

Yorum Yazın
Gönder
Hititlerin başkenti neresidir?
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.