15.04.2019 12:31 | Son Güncelleme:

Vuslat 15. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

Vuslat 14. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Vuslat yeni bölümünde Tahsin, kaçınılmaz sona doğru yaklaşırken, dayanıp güvenebileceği tek kişinin Aziz olduğuna karar verdi ve olaylar oldukça farklı bir hale geldi. Peki Vuslat 15. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Vuslat yeni bölümünde heyecan doruğa çıktı. Peki Vuslat 15. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

VUSLAT 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz, belki de yaşamının kırılma noktasındadır. Feride’nin hayatı, Aziz’in zekâsına ve cesaretine bağlıyken, Aziz de zamana ve tuzaklara karşı, nefes kesen bir mücadelenin içerisine girer...

Altan ve Yalçın, beklenmedik bir haberle alt üst olur. Aziz, başına gelen olaylarla ilgili önemli bir bağı, yine Salih ve Abdullah’ın yardımıyla keşfederken, Feride de aile geçmişini ve kolyenin hikâyesini araştırmaya başlar.  

Sultan’ın hastaneden dönüşüyle birlikte köşkte ilk kez hâkim olan sevgi ve aile olma duygusu Faiklerin evinde de başka bir şekilde yansımasını bulmaktadır.

Kerem, babasının adamı olarak bildiği Ali ile Faik’in evinde karşılaşır…  Ardından, yaşadığı şaşkınlıkla bu bağları çözebilmek için harekete geçer.

Tahsin, kaçınılmaz sona doğru yaklaşırken, dayanıp güvenebileceği tek kişinin Aziz olduğuna karar verir. Yıllardır peşinden sürüklediği kendi karanlığına, farkında olmadan Aziz’i de çekmek üzeredir…  

VUSLAT 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen dizi Vuslat 15. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy2