20.05.2019 09:18 | Son Güncelleme:

Vuslat 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat 19. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Vuslat yeni bölümünde Perihan duyduklarının karşısında Tahsin’e savaş açarken, Aziz’le arasındaki ipler Feride yüzünden iyice gerildi ve ortalık karıştı. Peki Vuslat 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Vuslat yeni bölümüyle yine oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı ve gözler 20. bölüme çevrildi. Sevilen dizi Vuslat 20. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

VUSLAT 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kalp tutkumuzun kaynağıdır”

Kerem, Faik’in, Ceylan’a tepkisi karşısında, Çağlar ailesine taşları yerinden oynatacak yeni bir bilgiyle gelirken, Hasibe’nin fenalaşmasına sebep oluyor.

Sultan’ın gerçeklerle yüz yüze kalmasının ve babasına duyduğu öfkenin yankıları sürerken, Tahsin, Bülent’ten boşalan yere geçmek üzere kolları sıvıyor. Perihan duyduklarının karşısında Tahsin’e savaş açarken, Aziz’le arasındaki ipler Feride yüzünden iyice geriliyor.

Antikacıda yaşanan beklenmedik bir olay sonucu, Salih Baba bu haftaki sohbetinde “kalp” ten bahsediyor, mahallede verilen geleneksel iftar yemeği, gencini yaşlısını, zenginini, yoksulunu bir araya getirerek Ramazan ayının maneviyatıyla herkesi kucaklıyor. Aziz ve Sultan kendini sımsıcak bir ortamın içinde buluyor. 
“Vuslat” dizisi yeni bölümünde değişen dengelerle, başlayan yeni hesaplaşmalarla, yaşanılacak büyük şaşkınlıklarıyla, iftar sofralarının sıcaklığıyla ve Salih Baba’nın huzurlu anlatımıyla evlerinize konuk olmaya geliyor…

VUSLAT 19. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0