TeknolojiRSS
06.03.2014 - 16:49 | Son Güncelleme: 06.03.2014-17:47

X Factor Enka Mutfağı Yeni Performansı İzle

X Factor Star Işığı dün akşam birbirinden güzel sesleri ağırladı. X Factor'e damgasını vuran Enka Mutfağı grubu oldukça farklı tarzlarıyla seyircinin ilgisini çekti. Enka Mutfağı 'Şeytan' adlı parçayı seslendirirken jüri üyeleri şaşkına döndü.

Sitene Ekle
X Factor Enka Mutfağı Yeni Performansı İzle

X Factor star Işığı dün akşam birbirinden güzel sesleri ağırladı. X Factor'e damgasını vuran ENKA Mutfağı grubu oldukça farklı tarzlarıyla seyircinin ilgisini çekti. Enka Mutfağı 'Şeytan' adlı parçayı seslendirirken jüri üyeleri şaşkına döndü.

X Factor Star Işığı Enka Grubu Performansı

 

 

“X Factor Kampı” heyecanı devam ediyor!

 
Kanal D’nin sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan’ın yaptıkları, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “X Factor Star Işığı”nda, Çarşamba akşamı “X Factor Kampı” heyecanı tüm hızıyla devam edecek.
 
Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Ömer Karacan’ın ve Emre Aydın’ın grubundaki yarışmacılar performanslarını sergileyecek.
 
 
 
Yarışmanın dün akşam ekrana gelen bölümünde, Ömer Karacan’ın çalıştırdığı “Genç Kızlar” grubundaki eleme heyecanı kaldığı yerden  devam ederken, Emre Aydın’ın çalıştırdığı “Gruplar” kategorisinde de eleme heyecanı başladı.
 
Her gruptan sadece 6 yarışmacının bir sonraki tura yükseleceği ve kimin gidip kimin kalacağına, sadece o grubu çalıştıran jüri üyesinin karar vereceği bu bölümde, diğer jüri üyeleri ise fikirlerini söyleyecekler ancak, elemelerde etkileri olmayacak.
 
Kimsenin yeri garanti değil
Her jürinin altı sandalyesi var. Performansını beğendiği yarışmacıyı bir sandalyeye oturtacak. Altı yarışmacı seçtikten sonra, eğer bir yarışmacının, ilk seçtiği altı yarışmacıdan daha iyi olduğunu düşünürse, oturttuğu bir yarışmacıyı sandalyeden kaldırıp, elemek zorunda kalacak. Yani, son ana kadar, sandalyedeki 6 yarışmacının da yeri garanti olmayacak.
 
Hangi jüri üyesi hangi grubu çalıştırıyor
“X Factor Kampı”nda; Armağan Çağlayan, “27 Yaş ve Üzeri”, Emre Aydın, “Gruplar” , Ömer Karacan, “Genç Kızlar” ve Ziynet Sali de “Genç Erkekler”i çalıştıracak.
 

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Bir kimsenin kendi yaşam olaylarını anlattığı eserlere ne ad verilir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX