TeknolojiRSS
06.03.2014 - 16:01 | Son Güncelleme: 06.03.2014-17:21

X Factor Şebnem Keskin Yeni Performansı

X Factor 5.Bölüm ile dün akşam Kanal D ekranlarındaydı. X Factor'e Şebnem Keskin damgasını vurdu. Şebnem Keskin yeni performansıyla herkesi büyüledi.Un Break My Heart parçasını seslendiren Şebnem Keskin tüm ilgiyi topladı.

Sitene Ekle
X Factor Şebnem Keskin Yeni Performansı

X Factor 5.Bölüm ile dün akşam Kanal D ekranlarındaydı. X Factor'e Şebnem Keskin damgasını vurdu. Şebnem Keskin yeni performansıyla herkesi büyüledi.Un Break My Heart parçasını seslendiren Şebnem Keskin tüm ilgiyi topladı.

Şebnem Keskin Yeni Performansı

 

Şebnem Keskin 17 yaşında. İstanbul’a dört yıl önce lise eğitimi için gelen Şebnem Keskin, burada annesi ile birlikte yaşıyor. Annesi, emlakçılık yaparak geçimlerini sağlıyor. Annesi ve babası ayrılar, babası ile görüşmüyorlar. Yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olursa annesini rahata kavuşturmak; ona ev ve araba almak istiyor. Şu anda bulunduğu yeri ve hayatıyla ilgili her güzel şeyi annesine borçlu hissediyor. Şebnem Keskin seslendirdiği Vazgeçtim şarkısı ile X Factor 4 jüriden "Evet" alarak bir üst tura çıkmayı başardı.Kanal D'nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması "Star Işığı X Factor", her Pazartesi akşamı saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana geliyor. X Factor yarışmasının jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.
 
One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor. "X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.
 
16 YAŞINDAN 99 YAŞINA KADAR HERKES KATILABİLECEK
 
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.
 
SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK
 
"X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X Factor"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.
 
YENİ STARLAR ÇIKARACAK!
 
"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir X Factor jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. X Factor Finallerinde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
 
Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. X Factor'ün her bölümünde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. X Factor yarışmasının finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir stara sahip olacak...
 
 
 
 
 
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX