Xiaomi Mi Mix 2S ilk kez çalışırken görüntülendi

13.03.2018'de eklendi13.03.2018-14:33 'de güncellendi
Xiaomi'nin tamamen çerçevesiz yeni akıllı telefonu Mi Mix 2S, ilk kez çalışırken görüntülendi. Xiaomi Mi Mix 2S'in Snapdragon 845 yonga seti ve çift arka kamerayla geleceği söyleniyor.

Onur Binay/milliyet.com.tr

Xiaomi'nin bir sonraki amiral gemisi Mi Mix 2S, 27 Mart'ta Şangay'da tanıtılacak. Cihazın tasarımın gösteren birkaç sızıntı ve söylenti daha önce çıkmıştı. Bu sefer  Mi Mix 2S'in ön panelini ve çalışıkenki halini açığa çıkaran bir video yayınlandı. 

Mi Mix 2S, neredeyse tamamen çerçevesiz tasarımla geliyor. Ancak cihazın sağ üst tarafında selfie kamera için küçük bir çentiğe sahip.

Video, Youtube'a SlashLeaks tarafından yüklendi ve cihazın yalnızca ön tarafı gösterildi. Çentik, iPhone X kadar büyük değil ya da merkezde konumlandırılmış. Ancak, cihaz tamamen çerçevesiz ekrana sahip gibi görünüyor. 

Telefonun arka kısmı videoda görünmüyor, ancak telefonun yapay zeka (AI) teknolojisiyle desteklenmiş çift arka kamera, Snapdragon 845 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla geleceği söyleniyor. 

İlginç bir şekilde Mi Mix 2S lansmanı, Huawei P20 ile aynı gün gerçekleştiriliyor. Şu an itibariyle, bu video  cihaz hakkında çok fazla bilgi vermek için yeterli değil. Xiaomi Mi Mix 2S ile ilgili bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.