13.10.2017 - 12:57 | Son Güncelleme: 13.10.2017-13:12 A-A+

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç'a onay çıktı

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün annesiyle beraber Etiler'de objektiflere yansıdı.

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç'a onay çıktı

SEÇKİN ŞENVARDAR

Yağmur Tanrısevsin'in annesi Deniz Tanrısevsin, kızının Oğuzhan Koç’la olan birlikteliğine onay verdiğini belirtirken, evlilikle ilgili sorulara ise “Kendileri bilir artık” cevabını verdi.

Annesiyle bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra objektiflere yansıyan 27 yaşındaki oyuncu, hava değişiminden dolayı soğuk algınlığı yaşadığını belirtti.

"Bir kozmetik markasının reklam yüzü olduğu anlaşma için 900 bin lira aldığı" haberlerinin hatırlatılması üzerine Yağmur Tanrısevsin, “Sonuçta çalışıyoruz ve emeğimizin karşılığını alıyoruz” dedi.

Sözün dönüp dolaşıp sevgilisi Oğuzhan Koç’a gelmesi üzerine güzel oyuncu, annesinin yanında utangaç tavırlar sergiledi. “Lütfen annemi bu konularla sıkıştırmayın” diyen oyuncunun aksine Deniz Tanrısevsin, damat adayı Koç’u beğenerek dinlediğini dile getirerek, “Şarkılarını beğenerek dinliyorum, hepsi güzel” cevabını verdi. 

Deniz Tanrısevsin, kızı Yağmur’u ekrandan izlerken onunla gurur duyduğunu ancak kimi zaman eleştirip bunu söylemekten geri kalmadığını da sözlerine ekledi.

Bilgi Yarışması"Mum Kokulu Kadınlar" filmiyle ün kazanan bayan oyuncumuz kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.