TeknolojiRSS
21.02.2014 - 19:48 | Son Güncelleme: 21.02.2014-23:56

Yalan Dünya 74.Bölüm İzle (Yalan Dünya Son İzle)

Yalan Dünya İzle, Kanal D’nin sevilen dizisi Yalan Dünya 74. Bölümü ile sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Yalan Dünya 74.Bölüm’e Rıza İle Deniz arasındaki kıskançlık krizi ve Alsancak ailesine bulaşan grip virüsü danmgasını vurdu. Yalan Dünya 74. Bölüm’ü donmadan tek link olarak izlemek için haberimizin devamını okuyun. Yalan Dünya ve daha fazlası Milliyet.com.tr’de (Yalan Dünya Son Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Yalan Dünya 74.Bölüm  İzle (Yalan Dünya Son İzle)

 

Yalan Dünya seyircisine eğlenceli dakikalara yaşatacak bir bölüm canlı olarak ekrana geliyor.  Yalan Dünya 74.bölümü canlı olarak izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. Yalan Dünya 74. Böllüm’de Deniz ile Rıza arasında kıskançlık krizi yaşanıyor. Alsancak ailesi ise grip belasıyla baş başa.  Yalan Dünya Canlı ve heyacanlı bölümüyle milliyet.com.tr’de.

YALAN DÜNYA 74.BÖLÜM  İZLE

 

YALAN DÜNYA 74.BÖLÜMDE  NELER OLACAK

 

Rıza’nın başka biriyle görüştüğünü düşünen Deniz, harekete geçiyor ve ikili arasında kıskançlık krizi yaşanıyor.

Alsancak Ailesi gribe yakalanır. Evdeki herkese bulaşan hastalık hepsini yatağa düşürür. Komşuları ve aynı zamanda dünürleri olan Alsancaklar’ı bu halde gören Şehmuz Bey, yardımcı olmak için devreye Servet Hanım’ı sokar. Kontrolü ele alan Servet Hanım, çorbalar ve şifalı çaylarla ünlü hemşire Florence Nightingale gibi hepsini tedavi eder. Hasta olduğu için Rıza ile görüşemeyen Deniz’in içine de kurt düşer. Yüzük taktıklarından beri, Rıza dışarıda fazla vakit geçirmektedir. Üstelik kimlerle nereye gittiği de şüphelidir.

 Kocabaşlar’ın dükkanına hırsız girmesi Şehmuz’u atağa geçirir. Bora ile kafa kafaya verip olayı mahalleye gönüllü bekçi bulmakta çözerler. Herkes birer gece nöbet tutacaktır. İlk gönüllü Reis olur. Mahalleye giren çıkan listelendiği gibi, geliş gidişlerin nedenleri ile rapora eklenecektir. Bu durum Tülay’a gece gizlice kaçma planları yapan Selahattin’i çok zor duruma düşürür.

Zerrin ve Bünyamin ise araba kazası yaparlar. Zerrin'in ayağı alçıya alınır. Alkollü iken kaza yapan Bünyamin ise bu durumu hiç üstlenmez. Ailesi Zerrin’i beğeniyor diye tepki duymaya ve ondan hatta hoşlanmamaya başlar. Bununla kalmaz, Zerrin’i terk eder. Bir yanda aşk bir yanda ayağını acısı pavyona gidemeyen Zerrin zor durumdadır. Tülay da ona Bünyamin’e tazminat davası açmasını önerir. Avukat ile görüşen Zerrin’in bu davayı kazanmasının ancak tek yolu vardır. O da mesleğini deşifre etmektir. Bünyamin ile son kez görüşen Zerrin, kendisine dönmeyeceğini anlayınca davayı açmaya karar verir.

Servet sayesinde yan daireye sık sık ziyarete gelen Vasfiye, kafayı Timur ile iyice bozmuştur. İyileşmesine yardım etme numarası ile Timur’la tek taraflı flörte başlar.

Orçun ve Emir, kız arkadaşlarına kendilerini beğendirmek adına lazerli epilasyona başlarlar. Ancak ne kadar acı verdiğini hiç hesaba katmamışlardır.

Çağatay ise Deniz’e Rıza’yı sarışın bir kadınla bir AVM’ye girerken gördüğünü söylemesi Deniz’i harekete geçirir. İkili arasında kıskançlık krizi baş gösterir.
 

YALAN DÜNYA 73.BÖLÜM

Yalan Dünya 73. Bölüm'ü 14 Şubat Cuma günü ekranlara geldi. yalan dünya 73. Bölüm'üne ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Yalan Dünya dizisinin son bölümünü izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linke tıklayınız. Yalan Dünya dizisi ve daha fazlası milliyet.com.tr'de

14 Şubat ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya 73. Bölüm'ünde neler yaşandı? Yalan Dünya yeni bölümünde neler  olacak. Yalan Dünya dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve  haberin devamındaki linkte bulabilirsiniz.

Yalan Dünya 73. Bölüm izle

Yalan Dünya 73. Bölüm'de dizisinde Deniz ev kızı, Nurhayat oyuncu oluyor. Yalan Dünya 73. Bölüm'de Deniz, Kocabaşlar’a iyi bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir ev kızı olduğunu kanıtlamak için büyük çaba sarf ederken, Nurhayat da Fırat’ın Yazgısı dizisine konuk oyuncu oluyor. Yalan Dünya 73. Bölüm'de Sonunda sözlenmeyi başaran Deniz ve Rıza, Sevgililer Günü için plan yaparlar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ve yan dairenin ataerkil yapısı, Timur’u da etkiler. Deniz’e bir takım kısıtlamalar getirilir. Bundan sonra Rıza ile çıktıklarında, en geç saat 22.00’de evde olacaktır.

 YALAN DÜNYA 73. BÖLÜM TAMAMINI  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yalan Dünya 72. Bölüm Özeti
Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kocabaşlar, bir kez daha Deniz'i istemeye gidiyor. Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Kocabaşlar ve Alsancaklar arasında kız isteme gerginliği devam etmektedir. Yalan Dünya Son Bölüm'de Defne’nin doğumu ile yarım kalan işi, Şehmuz Bey bitirmeye kararlıdır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kızına nüfus kağıdı çıkartma işini üstlenen Selahattin, yine kurnazlık peşindedir. Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Gülistan’dan ayrılmaya karar veren Selahattin, boşandıktan sonra beş parasız kalmamak için sinsi bir plan yapar.

Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Defne bebek ise, algıları çok açık bir çocuk çıkar. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Negatif ve kötü enerjiyi algılayan Defne, yanında kötü ve iğneleyici konuşulmasına asla izin vermez. Yalan Dünya Son Bölüm'de Gülistan ve Servet bu nedenle bebeği Vasfiye’den uzak tutmaya çalışırlar.

Yalan Dünya 72. Bölüm'de Bünyamin’in çeşitli yiyeceklere alerjisi olduğu ortaya çıkar. Yalan Dünya Son Bölüm'de Doktora gidip test yaptıran Bünyamin, artık sağlıklı beslenecek ve alerjisi olduğu yiyeceklerden uzak duracaktır. Fakat bu durum onda beklenmedik bir değişime yol açar.  Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Sağlıklı beslendiği için aklı açılan Bünyamin, önce Zerrin’i beğenmez ardından da daha önce hoşlandığı tüm zevklerinden vazgeçer. Yalan Dünya Son Bölüm'de Sevgilisinin elinden kayıp gittiğini fark eden Zerrin, Bünyamin’i kaybetmemek için sonu hiç de hayırlı olmayacak bir plan yapar.

Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Servet ve Gülistan’a inanmayan Vasfiye, Defne bebeği bir de kendi kontrol eder. Ancak Servet ve Gülistan haklıdır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de  Bebeğin yanında kimse kötü niyetle konuşamamaktadır. Bu durum, bebeğin yanındayken sürekli iyi konuşmak zorunda kalan Vasfiye’nin hastalanmasına neden olur.

Yalan Dünya 72. Bölüm'de Konsomasyona çıkamayan Tülay’a haciz gelmek üzeredir. Zor durumdaki Tülay’ın imdadına hiç ummadığı biri yetişir.

Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Deniz’i isteme günü yaklaşıkça Nurhayat asabileşir ve her fırsatta Emir’e laf sokar. Bu duruma kimse anlamaz veremezken esas sürpriz isteme günü yaşanır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kocabaşların beklenen ziyaretinde Nurhayat da başköşede yerini alır. Ortam zaten gerginken içindekilere daha fazla engel olamayan Nurhayat, herkese hiç tanımadıkları bambaşka bir yüzünü gösterir. Bu duruma daha fazla dayanamayan Emir ile Nurhayat arasında büyük bir kavga patlak verir. Yalan Dünya 72. Bölüm'de  Alsancaklar'da kıymet koparken, yan dairede ise Gülistan’ı terk etmek üzere her şeyi hazır eden Selahattin’in planlarını altüst eden bir gelişme yaşanır.

Yalan Dünya 73. Bölüm'de Orçun ise eve kedi getirir. Fakat bebek yüzünden Gülistan kediyi istemez. Minik yavruya Timur sahip çıkar.

Yalan Dünya 73. Bölüm'de Gördüğü tedavi nedeniyle hormonları azan Vasfiye Teyze, Timur’dan hoşlanmaya başlar. Kediyi bahane eden Vasfiye her fırsatta soluğu Timur’un yanında alır. Bu durum Çiğdem’in hiç mi hiç hoşuna gitmez.

Yalan Dünya 73. Bölüm'de Deniz iyi bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir ev kızı olduğunu yandakilere kanıtlamak için büyük çaba sarf eder. Nurhayat’tan taktik alan Deniz, Servetler’in günlerine ve muhabbetlerine katılır. Nurhayat ise, Fırat’ın Yazgısı dizisine konuk oyuncu olur. Kendini doğuştan oyuncu ve çok yetenekli bulan Nurhayat, setin niye aksadığına, sahnelerin çekilemediğine bir türlü anlam veremez.

Yalan Dünya 73. Bölüm'de Sevgililer Günü’nde akşam 22.00’de evde olması gereken Deniz, Servet ile iddiaya girer. Bir kaşığa kırk mantı sığdırabildiğini söyler. Servet de bunu kanıtlaması için Sevgililer Günü’ne rastlayan cuma geleneksel mantı gününde, mantıyı Deniz’in yapmasını ister.

Yalan Dünya 73. Bölüm'de Nursel, Bünyamin’e Zerrin ile tanışmak istediğini söyler. Bünyamin’in ailesine kendini kanıtlamaya çalışan Zerrin, kendine rol model olarak İngiltere Kraliyet Ailesi’nden gelin Kate Middelton’ı alır. Zerrin’in aile ile tanışmaya gideceğini öğrenen Emir de harekete geçer. Nurhayat’ın bir an önce oyunculuğu bırakıp, eve dönmesini sağlamak için onlar da aynı akşam Yıldırımlar’a ziyarete giderler. Sevgililer Günü’nde Emir ve Zerrin arasında kendilerini aileye kabul ettirme rekabeti yaşanırken, Kocabaşlar'da bir kaşıkta kırk mantı krizi yaşanır. Yalan Dünya 73. Bölüm'de Özel günde yine yalnız kalan Tülay’a Ahmet’ten sürpriz bir hediye vardır.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
Futbol hangi ülkenin icat ettiği bir spordur?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX