TeknolojiRSS
15.03.2014 - 10:02 | Son Güncelleme: 15.03.2014-10:22

Yalan Dünya 77.Bölüm İzle (Yalan dünya Son Bölüm izle)

Yalan Dünya 77. Bölüm ile Kanal D ekranlarındaydı. Yalan Dünya son bölümde neler yaşandı? Yalan Dünya 77. Bölüm izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Yalan Dünya 77. Bölümde sürpriz gelişme. Yalan Dünya 77. Bölüm tamamını haberimizdeki link üzerinden izleyebilirsiniz. Yalan Dünya Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Yalan Dünya 77.Bölüm İzle (Yalan dünya Son Bölüm izle)

Yalan Dünya 77. Bölüm ile Kanal D ekranlarındaydı. Yalan Dünya son bölümde neler yaşandı? Yalan Dünya 77. Bölüm izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Yalan Dünya 77. Bölümde sürpriz gelişme. Yalan Dünya 77. Bölüm tamamını haberimizdeki link üzerinden izleyebilirsiniz. Yalan Dünya Milliyet.com.tr'de

 
Vasfiye, estetik kurbanı oluyor
 
Timur’a daha genç görünmek isteyen Vasfiye, bir dizi estetik yaptırıyor. Ancak işi abartınca estetik kurbanı oluyor.
 
 
Timur’a daha genç görünmek isteyen Vasfiye, bir dizi estetik yaptırır. Ancak işi abartınca estetik kurbanına dönüşür. Fakat yine de Timur Bey ile flörtleşmekten de geri kalmaz. Feci halde şişen yüzünü görmesin diye peçe takar ve otantik olsun diye de sürme sürer.
 
Deniz ile Rıza ise beklenmedik bir gelişmenin şokunu yaşarlar. Servet’in dedesi ile Timur’un dedesinin kardeş olduğu ortaya çıkar. Bu durum aileleri sevindirirken, aşıklar severek ayrılmak zorunda kalır. Kuzen olduklarını düşünen Rıza ve Deniz birbirlerinden uzak durmaya çalışırlar.
 
İyi para kazandıkları halde bir türlü geçinmeyi, ellerinde para tutmayı beceremeyen Emir ve Nurhayat’ın bu durumuna Zerrin el atar. Paralarına el koyan Zerrin, onlara aylık 500 TL’ye İstanbul’da geçinmenin yollarını öğretir. Yaptıkları anlaşmayı gereği bu para ile Emir ile Nurhayat geçinmeyi beceremezlerse Zerrin 30 bin TL sahibi olacaktır. Yok eğer kazanırlarsa Nurhayat’ın kredi kartları geri gelecek ve Zerrin de kafede onlar için oryantal yapacaktır.
 
Orçun ile Eylem ile gizli işler çevirir. İkisinin uyuşturucu kullandığından şüphelenen Gülistan, onları takibe alır ve hiç beklemediği bir durumla karşılaşır.
 
Kocabaşlar’ın dükkanına hırsız girer ve durumu yanlış anlayan Bora da onlara yardım eder. Selahattin, Tülay ve Ahmet üçlüsü arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, Deniz ile kuzen olmayı kabul edemeyen Rıza, her iki ailenin geçmişini derinlemesine araştırır.
 
Yalan Dünya 77. Bölüm Fragmanı
 
 
 
 

Deniz, palyaçoluğa soyunuyor

 
İşsiz kalan Deniz, önce sunuculuğu sonra da palyaçoluğa soyunuyor.
 
Diziyi bıraktıktan sonra teklif alamayan Deniz, bunu ailesinden saklar ve tiyatrodan teklif aldığını söyler. Deniz’in, Rıza’nın yanına Bodrum’a gitmesinden korkan Alsancaklar ile Kocabaşlar ilk kez ortak hareket ederler ve Deniz’i bu konuda desteklerler. Fakat terasta bu kez de gerginlik Vasfiye’nin villası yüzünden çıkar.
 
 
Timur ile Şehmuz, Bodrum’da yapılacak villa ile ilgili hiçbir konuda uzlaşamazlar. Tufan, Deniz arayacak diye, Deniz de Tufan arayacak diye bekler. Her ikisi de Çağatay ve Emir aracılığı ile birbirlerine mesaj gönderirler. Fakat ikisi de inat edip, geri adım atmazlar. Sette ise Nurhayat ile Tülay kapışması yüzünden çekim yapılamamaktadır. Başka bir diziden teklif de gelmeyince Deniz, Selahattin’den gelen teklifi kabul eder mecburen. Tülaylar’ın yerinde, inşaatçıların toplantısında bir gecelik sunuculuk yapacaktır. Zerrin ile her gece işe giden Bünyamin ise, bilmeden muhabbet tellallığı yapmaya başlar.
 
Zerrin ve Tülay, Bünyamin’i bilmeden düştüğü bu durumdan kurtarmanın çaresini ararlar. Tülay’ın Ahmet’in sevgilisi olduğuna iyice inanan Gülistan, onu eve konuşmaya çağırır. Ahmet’in umulmadık tepkisi Selahattin ve Gülistan’ı hayrete düşürür.  Sunuculuk işi elinde fena patlayan Deniz, bu kez de doğum günü palyaçoluğunu dener. Ancak gittiği ilk işte hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Nurhayat’ın gelinlik siparişi verdiğini öğrenen Emir artık daha fazla kaçamayacağını anlar ve düğün hazırlıklarına başlar.
 
Ve korkulan olur. İstanbul’da daha fazla sürünmeye dayanamayan Deniz, Bodrum’a Rıza’nın yanına gitmeye karar verir. Yalan Kafe’nin bu hafta ki konuğu ise Sertap Erener’dir. Bunu öğrenen Emir, Çağatay ve settekilere de haber verirler. Bünyamin ve Zerrin de fırsatı kaçırmaz birlikte kafeye gelirler.

Yalan Dünya 76. Bölüm Fragmanı

 

Yalan Dünya 76. Bölümde

Yalan Kafe’de Sertab Erener’in çıkacağını öğrenen Emir (Sarp Apak), hemen bir organizasyon yapıyor ve ekibi topluyor. Herkes dert ve sıkıntılarını unutmuş bir şekilde Sertab Erener’in şarkılarıyla eğlenirken, davet edilmedikleri halde Bünyamin (Okan Çabalar) ve Zerrin de (Derya Karadaş) soluğu dans pistinde alıyor. Çekimlerin  hayli keyifli geçtiği sette, tüm ekip Erener‘le hatıra fotoğrafı çektirdi. ‘Yalan Dünya’, yeni bölümüyle cuma akşamı Kanal D’de.

Deniz ile Nurhayat arasında kriz çıkıyor

Deniz ile Nurhayat arasında sette kriz çıkıyor.
 
Kocabaşlar, Rıza’nın Deniz’in işi yüzünden düzensiz görüşmelerinden ve sabahlara kadar takılmalarından rahatsızlardır. Servet ve Gülistan içten içe Rıza’yı, Deniz ile evlenirlerse normal bir aile düzenlerinin olmayacağı konusunda doldururlar.
 
 
Zeynel arabayı çalmak isterken yanlışlıkla içinde bulunan Zerrin’i de otomobille birlikte götürür.  Zerrin’i fark ettiğinde ise iş işten geçmiştir. Üstelik bir de araya mafya girmiştir. Zerrin’in Karakaşlar’ın gelini olduğunu söylemesi ile olay rehin almaya dönüşür. Yıldırım’ı arayan mafya üyeleri, Zerrin için 1 milyon TL fidye isterler. Zerrin’in rehin alınması Bünyamin’i bunalıma sokarken, Ahmet ile Tülay arasında buzların erimesine neden olur.
 
 
Sette ise Tufan, Nurhayat aldığı parayı Deniz’in öğrenmemesi için herkesi tek tek tembihler. Vasfiye ve Timur’un videosu ise interneti sallamaktadır. Tıklanma rekoru kıran video sayesinde ikili meşhur olur. Ancak hiçbir şeyden haberleri olmayan Timur ve Vasfiye, sokakta gördükleri büyük ilgiye bir anlam veremezler. Gerçeği öğrendiklerinde ise ikisi de paniklerler. İkili, bir an önce videoyu silmesi için Orçun’un peşine düşer. Viral reklam teklifi alan Orçun ise videoyu kolayca silmeye yanaşmayınca işler iyice karışır.
 
Aldığı tüm önlemlere rağmen Tufan, Nurhayat ile Deniz arasında kriz çıkmasına engel olamaz ve set fena karışır.
 
Zerrin’i kurtarma operasyonuna Karakaşlar’ı içten feth etmek için gönüllü olan Emir, tuzağa düşer. Zerrin’i kurtarır ama bu kez de zan altında kalır.
 
Rıza ile Deniz’in ilişkisini bitirmeye çalışan Kocabaşlar ise, her ikisini de etkileyecek bir karar alırlar. Gülistan’ın ısrarı ile dışarı çıkan Selahattin ise beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalır.
 
 

YALAN DÜNYA 74.BÖLÜM  İZLE

 

YALAN DÜNYA 74.BÖLÜMDE  NELER OLDU

 

Rıza’nın başka biriyle görüştüğünü düşünen Deniz, harekete geçiyor ve ikili arasında kıskançlık krizi yaşanıyor.

Alsancak Ailesi gribe yakalanır. Evdeki herkese bulaşan hastalık hepsini yatağa düşürür. Komşuları ve aynı zamanda dünürleri olan Alsancaklar’ı bu halde gören Şehmuz Bey, yardımcı olmak için devreye Servet Hanım’ı sokar. Kontrolü ele alan Servet Hanım, çorbalar ve şifalı çaylarla ünlü hemşire Florence Nightingale gibi hepsini tedavi eder. Hasta olduğu için Rıza ile görüşemeyen Deniz’in içine de kurt düşer. Yüzük taktıklarından beri, Rıza dışarıda fazla vakit geçirmektedir. Üstelik kimlerle nereye gittiği de şüphelidir.

 Kocabaşlar’ın dükkanına hırsız girmesi Şehmuz’u atağa geçirir. Bora ile kafa kafaya verip olayı mahalleye gönüllü bekçi bulmakta çözerler. Herkes birer gece nöbet tutacaktır. İlk gönüllü Reis olur. Mahalleye giren çıkan listelendiği gibi, geliş gidişlerin nedenleri ile rapora eklenecektir. Bu durum Tülay’a gece gizlice kaçma planları yapan Selahattin’i çok zor duruma düşürür.

Zerrin ve Bünyamin ise araba kazası yaparlar. Zerrin'in ayağı alçıya alınır. Alkollü iken kaza yapan Bünyamin ise bu durumu hiç üstlenmez. Ailesi Zerrin’i beğeniyor diye tepki duymaya ve ondan hatta hoşlanmamaya başlar. Bununla kalmaz, Zerrin’i terk eder. Bir yanda aşk bir yanda ayağını acısı pavyona gidemeyen Zerrin zor durumdadır. Tülay da ona Bünyamin’e tazminat davası açmasını önerir. Avukat ile görüşen Zerrin’in bu davayı kazanmasının ancak tek yolu vardır. O da mesleğini deşifre etmektir. Bünyamin ile son kez görüşen Zerrin, kendisine dönmeyeceğini anlayınca davayı açmaya karar verir.

Servet sayesinde yan daireye sık sık ziyarete gelen Vasfiye, kafayı Timur ile iyice bozmuştur. İyileşmesine yardım etme numarası ile Timur’la tek taraflı flörte başlar.

Orçun ve Emir, kız arkadaşlarına kendilerini beğendirmek adına lazerli epilasyona başlarlar. Ancak ne kadar acı verdiğini hiç hesaba katmamışlardır.

Çağatay ise Deniz’e Rıza’yı sarışın bir kadınla bir AVM’ye girerken gördüğünü söylemesi Deniz’i harekete geçirir. İkili arasında kıskançlık krizi baş gösterir.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX