Gündem
07.10.2017 - 14:56 | Son Güncelleme: 07.10.2017-15:10

Yalaza 4. yeni bölümünde Kadir, Alev'in peşini bırakmıyor!

Yalaza 4. yeni bölümüyle bu akşam izlenecek. TRT 1'in eğlenceli dolu dizisi Yalaza'nın yeni bölümünde Alev'in eski kocası Kadir ortaya çıkıyor. Alev ve İbrahim'i tehdit ediyor. İşte Yalaza dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar...

Sitene Ekle

Yalaza 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 kanalında Cumartesi akşamları yayınlanan Yalaza'da İbrahim, Kadir'in Alev'in peşini bırakmak şartıyla istediği parayı bulabilecek mi?

YALAZA 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Taraklı’ya geri dönen Alev’in peşinden eski kocası Kadir gelir. İbrahim ve ailesini tehdit eder. İnsanların kendisi yüzünden zor durumda kaldığını gören Alev Taraklı’yı terk etmeye çalışır. Gelgelelim İbrahim, ailesi ve Taraklı ahalisi Alev’i yalnız bırakmayacaktır. Kadir, Alev’in peşini bir tek şartla bırakacaktır. Kendisinden alınan paraların geri ödenmesi koşuluyla... İbrahim bu parayı ödemek için kefil olur. Fakat Settar ve Santral tarafından bir yorganın içerisine gizlenen paralar yorganla beraber çalınmıştır.

Kendi halinde bir marangoz olan İbrahim’in de bu kadar parayı ödeyebilecek gücü elbette yoktur. Kadir ise zaten bu durumu bildiği için parayı öne sürmüştür. Elbette kimsenin bu kadar büyük bir parayı ödeyemeyeceğini biliyordur. İbrahim ve ailesinin bu zor durumdan kurtulması için Settar Baba ve Santral hemen bir ‘YALAZA’ kurarlar. Bu arada Taraklı göletinde çok değerli, som altından bir tarihi heykel olduğu söylentisi kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştır.

Kadir’in gözü bu heykele de dikilir. Acaba heykel İbrahim ve Alev’i Kadir belasından kurtarabilecek midir?


Bilgi Yarışması"Enerji" adlı şarkıyı hangi sanatçımız söylemektedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Yılın 3. ayı hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX