Doğum günün kutlu olsun Duygu Bay!

Doğum günün kutlu olsun Duygu Bay!

Doğum günün kutlu olsun Duygu Bay!
2018 yazının in ve out trendleriModa dünyası hızlı değişir. Moda dergileri herkesin dolabında olması gerekir dedikleri parçaları bir sonraki sezon asla giymemenizi söyleyebilir. Bu yaz trend kalmanız için 2018 yazının in ve out trendlerini derledik. İşte 2018 de dolabınızdan atmanız gereken parçalar ve yerlerine geçecek trendler…
Sihirli dokunuşlarla ideal boyutEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Zekeriya Kul, meme ameliyatları hakkında önemli bilgiler verdi.
Hamile kalmak için balık yiyinHarvard Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre, deniz ürünlerinden zengin beslenen çiftler hem daha fazla seks yapıyor hem de daha çabuk çocuk sahibi oluyor.
Ayak kramplarından kurtaran en doğal yöntemlerGece tam uykuya dalarken veya bir yere uzandığınızda ayağınıza aniden kramp girdiğini hissediyor musunuz? Eğer bu tip bir şikâyete sahipseniz birazdan size vereceğimiz doğal yöntemleri uygulamanızı tavsiye ederiz.
Çöp şiş eti nasıl seçilir?Yazın son demlerini yaşadığımız şu günlerde güzel havaların da kıymetini bilmek gerekir. Keyifli bahçe sohbetlerinin ve pikniklerin vazgeçilmezi oln mangal keyfinin yerini ise başka hiç bir tutmaz.
Tiroid hastaları nasıl kilo verebilir?Tiroid hastalarının kendilerine özel hazırlanmış diyet programlarına göre hareket etmesi gerektiğini söyleyen Beslenme ve Diyet Uzmanı Merve Kalelioğlu, bu konuda dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için sıraladı.
Sağlıklı arkadaşlık ilişkileri için sınırların önemiEn yakın arkadaşlarınızla bile aranızda bazı sınırların olması sağlıklı bir şeydir. Sınırları ayarlanmamış arkadaşlıklar bizi sürekli aldığımızdan daha fazlasını vermenin rahatsız edici stresine sokar. Arkadaşlığınıza sınır koyma vaktinin gelip gelmediğini ve bu sınırları nasıl uygulamanız gerektiğine dair 9 ipucu ile arkadaşlıklarınızı daha tatmin edici ve zevkli hale getirin.
İç mimari ve dekorasyonda 2018 yazına uygun dokunuşlarİç mimari ve dekorasyonda 2018 yazında hangi renkler revaçta? Hangi aksesuarları nasıl kullanmalıyız? İç Mimar Meral Akçay 2018 yazında evinizde yapmanız gereken dokunuşlar hakkında ipuçları verdi.
Bafa Sanat Kampı başlıyorYaz tatillerini farklı sanat dallarında çalışmalar yaparak ve bu süreci “yeniden üreterek” geçirmek isteyenler için Bafa Sanat Kampı 1 Temmuz 2018’de başlıyor!
1/11
Duygu Bay sayesinde modanın dar kalıplarında süzülmeyi bir kenara bıraktım. Duygu Bay’ın önerileri sayesinde kendimi daha özgüvenli, daha tarz hissediyorum. Duygu Bay iddialı tişörtlerime kayıtsız kalmadı bugüne kadar. Sert bir dille uyardı, hunharca eleştirdi ya da “İşte, that’s ma boi” dedi. Ama bir şekilde beni doğruya yönlendirdi. Duygu Bay zaten LifeStyle ekibi arasında ‘Yılın En Şık’ı ödülünü kazanmış bir isim. Şimdi sizinle oturup Duygu Bay’ın tarzı hakkında tartışmaya girecek değilim. Duygu Bay, seni, tarzını, her akşam bize C vitamini desteği sağlamanı ve en çok da hardal rengi kazağını çok ama çok seviyorum. Her geçen gün daha da çok sista-bro’luğumuz artıyor (8’inci sınıf yıllık yazısı mode on) ve çok mutluyum. Ya iyi ki mi varsın? Ya iyi ki mi doğmuşsun? Duygu Bay işte budur. Entır!
 
Mayk Şişman

https://www.instagram.com/duygubay7/

Deniz Kenarında Kokteyl