Gündem
08.03.2013 - 07:01 | Son Güncelleme: 08.03.2013-7:02

Yaratık sandılar, bakın ne çıktı!

Gördükleri meğer telefonun özelliğiymiş...

Sitene Ekle
Yaratık sandılar, bakın ne çıktı!

.

Akıllı telefonlara yüklenebilen görüntü ve ses efekti özelliği, Bitlis’in Ahlat İlçesi’nde cep telefonuyla çekim yapan bir ailenin yüreğini ağzına getirdi Android ve iOS işletim sistemi olan tüm akıllı telefonlara yüklenebilen görüntü ve ses efekti, Bitlis’te bir aileyi fena korkuttu.

Bitlis’in Ahlat İlçesi’nde yeni aldıkları cep telefonuyla çekim yapan aile, fotoğraflardan ikisinde tanımlanamayan bir “yaratık” gördü. Kaygı duyan aile, durumu yakınlarıyla paylaştı. Aile adına açıklama yapan Üzeyir Akçelik, yaşananları şöyle anlattı:

‘HEPİMİZ UZAYLI SANMIŞTIK’

“Akrabalarım adına açıklama yapmayı ben üstlendim. Kendileri isimlerini vermek istemedi. Akrabalarım, yeni alınan Android sistemli bir cep telefonuyla fotoğraf çekmişler. Daha sonra fotoğrafları bana gönderdiler. Ben de internette araştırma yaptım. Bu fotoğrafta çıkan cisme rastlayamadım. Daha sonra bunu basınla paylaştık. Basınla paylaşmamız bir yönden iyi oldu çünkü gerçekler ortaya çıktı. Rahat bir nefes aldık. Evdeki herkes de rahatlamış oldu. Fotoğrafları görünce hepimiz uzaylı veya başka yaratıklar olabileceğine kanaat getirmiştik. Meğer telefonun özelliğiymiş. Korkularımız sona erdi.”

İHA


Bilgi YarışmasıOsmanlı Devleti'nde padişahın erkek çocuklarına ne denilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Sesler birleşerek neyi oluşturur?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX