Ege

15.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 15.02.2018-1:30

Yarınlar güzel olacak

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Kemalpaşa, Tire, Bayındır ve Ödemiş’e ziyaretlerde bulundu. Gittiği her yerde esnafın ve vatandaşların sorunlarını not aldı, “Her şeyi çözeriz. Yarınlar çok daha güzel olacak” dedi.

Sitene Ekle
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli İzmir’in Kemalpaşa, Tire, Bayındır ve Ödemiş ilçelerini ziyaret etti. Kemalpaşa’da 679 konutluk TOKİ projesinin beton döküm çalışmasına katılan Sürekli, projeye ve İzmir’e ilişkin açıklamalarda bulundu:

“Hemşerilerimiz bizim kıymetlimiz, biz onlar için varız. Belediye Başkanımız Arif Uğurlu da maşallah durmaksızın çalışıyor. Kendisinin projelerini takdir ile takip ediyoruz.”

İstekleri tek tek not etti

AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen ile Bayındır’a geçen Sürekli, hemşerileriyle kucaklaştı.

Pazarcı esnafının kendisine gösterdiği yoğun ilgiden mutluluğunu dile getiren Sürekli, sohbet ettiği herkesle ilgilenip, vatandaşların kendilerinden taleplerini dinledi. Sürekli, “Değerli kardeşlerim, taleplerinizin hepsini teker teker not almış bulunmaktayım. Devletimizin imkânları dahilinde hepsi ile tek tek ilgileneceğiz. İzmirliler her hizmetin en güzeline layıktır” dedi.

Kerem Ali Sürekli, Tire Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda da talepleri dinledi. Tire İpekçiler Mahalle Muhtarı Berna Kireşçi’yi makamında ziyaret eden Sürekli, çalışmalarından dolayı kendisini kutladı, başarılarının devamını diledi.

‘Etrafımız ateş çemberi’

AK Parti İzmir Milletvekili Sürekli, gece geç saatlerde Gökçen mahallesine de bir ziyaret gerçekleştirdi. Saatin geç olmasına rağmen kendisini karşılayan kalabalıktan memnuniyetini dile getirdi ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ülkenin çok stratejik bir coğrafyada bulunduğunu belirten AK Parti İzmir Milletvekili Sürekli, “Etrafımız ateş çemberi. Bizim için en önemli konu, ülkemizin bekası ve milletimizin güvenliğidir. Afrin’de Mehmetçiklerimiz çok başarılı bir şekilde operasyonu yürütmekteler. Ülkemizde misafir ettiğimiz vatandaşların ülkelerine güvenli bir şekilde dönebileceklerine emin olana kadar operasyonlar devam edecek” diye konuştu.

Türkiye’yi tehdit eden unsurlara asla taviz verilmeyeceğini kaydeden Sürekli, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Yarın, bugünlerden güzel olacak. Biz, karanlığın en koyu kısmını çoktan geçtik” vurgusunu yaptı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Ödemiş ilçesinin Çaylı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen, AK Parti İzmir Milletvekili Sürekli, halka gece saatlerinde göstermiş oldukları güler yüzlü karşılamadan ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.


Etiketler:
Kız görmeye ya da istemeye giden kişiye ne denir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.