Ege

09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-3:54

'Yarınları kadınlarımızla beraber inşa edeceğiz'

Kadının fedakâr ve sorumluluk sahibi rolünün farkında olan Uşak Belediyesi, vefa borcunu etkinliklerle ödüyor. Başkan Nurullah Cahan, “Onlar, bizim baş tacımız” dedi

Sitene Ekle

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Milli mücadelemizdeki kahramanca direnişi ile anılan Türk Kadını, bugün de her zamankinden büyük bir önemle sosyal hayatımızda, siyasette, hukukta ve eğitimde ciddi bir rol üstleniyor. Onların daima yanında olacağız ve yarınlarımızı onlarla birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

‘Başarının belirleyicisi’

Kadınlara yönelik yapılan etkinliklerin ve çalışmaların asla onların emeklerinin karşılığı olamayacağını belirten Başkan Cahan, “Kadın eş demektir, anne demektir. Evlatlarımızın ilk öğretmeni, toplumun yakalayacağı başarının belirleyicisidir. Bu vesileyle, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Yılın yöneticisine ödül verdi

Yeni Asır’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ‘Yılın Spor ve İş Kadınları’ ödül töreninde Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Yılın Yöneticisi seçilen Muratçay Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Başak Çayır’a plaketini verdi.
 


Etiketler:
Hangisi bir basketbol terimi değildir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.