Yarışma için 255 çöp şiş yiyen kız öğrenci evinde yaşıyor olabilir

Antalya'da düzenlenen ödüllü yemek yeme yarışmasını hiç beklenmedik biri kazandı: Sadece 40 kilo ağırlığında olan 21 yaşındaki Ceren Yılmaz. Kısa sürede 255 çöp şiş yiyen ve yarışma sonunda 47 kiloya çıkan Ceren, "Acaba kendisi açlıkla boğuşan bir öğrenci evinin mensubu mu?" sorusunu akla getirdi.

Yarışma için 255 çöp şiş yiyen kız öğrenci evinde yaşıyor olabilir

Yemek yemeyi seviyor

 Yemek yemeyi seviyor

Yarışma katılma sebebini "yemek yemeyi seviyorum" olarak açıklayan Ceren, yakınlarından destek görememiş. Yarışmaya katılacağını söylediği yakınları bu işi yapamayacağını belirterek Ceren'in fit ve zayıf oluşuna aldanmışlar.

Çöp şişler önüne geldikten sonraki hiçbir şeyi hatırlamadığını söyleyen genç kız, yarışma sonunda midesinin çatlayacağından korkmuş. Yarım saatlik sürede 7 kilo aldığına bakınca hiç de haksız bir endişe değil.

Kazandığı ödüller de cabası

Kazandığı ödüller de cabası

Ceren Yılmaz yediği 4 kilogram et, mahcup ettiği yakınları ve kendini kanıtlamasının dışında bir de maddi değeri olan hediyeler kazandı. 5 bin 500 TL değerinde cep telefonu, çeyrek altın ve restorandan 5 ay boyunca ücretsiz yemek yemek! Ceren, restoran sahibini şimdiden korkutmuş olmalı.

Eğer Ceren her geldiğinde 4 kilo et yiyecekse restoranın müşteri çekip kâr etmek amacıyla yaptığı bu organizasyon boşa gitmiş olacak.

O kilolar alındığı gibi verilir

O kilolar alındığı gibi verilir

Aniden 7 kilo alan ve 47 kiloya ulaşan genç kız, bu kiloları sağlıksız beslenme ve yağlanma sonucu almadığı için en fazla 48 saat içerisinde vermiş olacak. Tabii yaşadığı evde kısa bir süre tuvalet sırası yoğun olabilir.

Nihayetinde 7 kiloyu bir seferde almak kadar vermek de zor olacak.

Restoran sahibi bu işi sevdi

Restoran sahibi bu işi sevdi

Yarışmayı düzenleyen restoranın sahibi İlyas Demir, işlerinin büyük oranda açıldığını ve yarışmanın işe yaradığını söyledi. Yakın zamanda yeni bir yarışma düzenleyecek olan Demir, kadınlarda 350, erkeklerde ise 400 çöp şiş yiyene elektrikli motosiklet hediye edeceklerini duyurdu.

Yarım saatte 255 çöp şiş yiyen Ceren, 1 saatte 350'yi de yiyip motosikleti kimseye bırakmaz. Yakınları ona güvenmemiş olabilir fakat bizler güveniyoruz. Hem bu defa alacağı kilolar motosikletle yolculuk yapacağı için sorun da olmaz.

turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak