Yaşam

Doğanın uyanışını orman terapisi’yle NG Sapanca'da hissedin…Doğayı ve ormanı daha önce hiç olmadığı şekilde hissetme fırsatı bulacağınız Orman Terapisi, modern hayatın getirdiği stresten arınmanıza yardımcı oluyor. Uzman rehber eşliğinde, Orman Terapisi’nin size ve hayatınıza sunduğu bütün değerlerden faydalanmak için NG Sapanca’ya davetlisiniz…
17 Mayıs gecesi İstanbul biraz daha sıcak olacakBig Burn Nights kapsamında Patrice Baumel RX İstanbul’da.
Sağlıklı yaşam ve spor festivali Reformist, "Reform Yourself" diyorSağlıklı yaşam trendinin festivali Reformist, markalara ve festival ziyaretçilerine farklı deneyim platformları sunan Dream Sales Machine tarafından 18–19 Mayıs 2019 tarihleri arasında "Reform Yourself" temasıyla Feriye'de düzenleniyor.
Ramazan Bayramı tatilinizi değerlendirebileceğiniz yerlerHaziran ayının ilk günlerine denk gelen Ramazan Bayramı’nda 1,5 gün izin alarak 9 günlük bir tatil, tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek. Enuygun, bu 9 günlük tatil boyunca bol bol keşif yaparken dinleneceğiniz tatil rotalarını paylaştı.
Alerji ile Yaşam Derneği Bioderma'nın katkılarıyla “Atopik Yürüyüş” ile dikkat çekti!Türkiye’nin ilk ve tek alerji hastaları derneği olan Alerji ile Yaşam Derneği tarafından kurulan, gücünü biyoloji ve dermatoloji bilimlerinden alan Bioderma markasının destek verdiği Atopi Okulu Projesi kapsamında, atopik dermatit hastalığına dikkat çekmek amacıyla 28 Nisan Pazar günü, Maltepe Sahili’nde “Atopik Yürüyüş” farkındalık hareketi düzenlendi.
Cartoon Network kahramanları Emaar’da çocukları bekliyor!Cartoon Network’ün en sevilen karakterleri çocukları yeni bir maceraya davet ediyor. Emaar’daki ‘Cartoon Network Kaçış Oyunu’ parkurunda çocuklar Ben 10, Gumball ve Kafadar Ayılar ile maceradan maceraya koşuyor.
Genç yazarlar bulunduGençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında; Sanat Tarihi Araştırmaları Derneği tarafından hayata geçirilen “İstanbul’un Sanat Tarihini Liseli Gençler Yazıyor” projesiyle 49 lise öğrencisi semtinin sanat tarihini yazdı. “Semtimin Sanat Tarihi” kitabı 4 Mayıs’da Anemas Otel’de tanıtıldı.
Evdeki radyasyonu yok eden sıvı bulundu!Özel bir okulda bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapan Salih Güngör, insan sağlını bir çok yönden olumsuz etkileyen radyasyonu geliştirdiği sıvıyla ortadan kaldırıyor.
Türkiye’nin ilk ve özgün erken çocukluk eğitim programı ilgi görüyorGelişen teknolojiyle birlikte çocukların erken dönem becerilerinin arttırılması, yorumlama ve üretme niteliklerine yoğunlaşan Multibem Erken Çocukluk Eğitim programı bir çok okulda başarıyla uygulanıyor.
Yeni Knorr Anadolu Tahılları Çorba serisi Refika'nın Mutfağında tanıtıldıserisi, şef Refika Birgül’ün Kuzguncuk Simotas Binası’ndaki mutfak atölyesinde gerçekleştirilen davetle tanıtıldı. Geçmişten günümüze artarak gelen lezzet ve besleyiciliği bugünün sofralarına Anadolu tahılları ile taşıyan Knorr, firik bulgurlu, siyez bulgurlu, dövme buğdaylı ve karabuğdaylı özel tarifleri, Unilever Gıda Kategorisi Pazarlama Direktörü Aslı Erdoğan Canbaz ve şef Refika Birgül ev sahipliğinde davetlilerle paylaştı.
Anneler Günü'nde ne hediye alınır?Anneler Günü, bu yıl 12 Mayıs'ta anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gündür. Peki, Anneler Günü nasıl ortaya çıkmıştır, Anneler Günün neden kutlanır, Anneler Günün'nde ne hediye alınır ve Anneler Günü'nde yapılacak etkinlikler nelerdir, gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız sizler için araştırıp bir araya getirmiş olduğumuz Anneler Günü'ne özel bu haberimize göz atabilirsiniz.
Mizalle Your Map koleksiyonuna büyük ilgiModa’ya ve E – Alışveriş’e yepyeni bir soluk getiren MİZALLE ‘Your Map’ İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu görücüye çıktı.