Yaşam

Wilma Elles orkestra şefi olduMall of İstanbul alışveriş merkezinde düzenlenen ‘yeni yıl orkestrasını sen yönet’ adlı etkinlikte Wilma Elles ikiz bebekleriyle birlikte orkestra şefliği yaptı.
Hakan Bıçak, Kadir Has Üniversitesi “Haliç Okumaları” konuğu olduKadir Has Üniversitesi’nin Cibali Kampüsü’nde her ay farklı bir yazarın konuk olduğu “Haliç Okumaları”nın üçüncü konuğu ünlü yazar Hakan Bıçakcı oldu. Yazarlık hayatını edebiyat tutkunu katılımcılarla paylaşan Hakan Bıçakcı kendisi hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verdi.
2018 yılbaşı programları2018 yılbaşı programları açıklandı. Yepyeni bir seneye adım atacağımız yılbaşı günü insanların aklında tek bir soru işareti var, yılbaşında kim nerede çıkıyor? 2017'nin stresini eğlenerek atmak isteyenler için 2018 yılbaşı programlarını derledik. İşte hangi ünlü nerede çıkıyor sorusunun cevabını vererek derlediğimiz 2018 yılbaşı programları.
2018 makyaj trendleri2018'de hangi makyaj trendleri öne çıkacak? Sinem Danabaş 2018 makyaj trendleri ile ilgili önemli bilgiler verdi.
Yılbaşı gecesi tombala dışında oynayabileceğiniz oyunlarYılbaşı gecesini evde geçirmeyi tercih ediyorsanız, ailenizle veya arkadaşlarınızla oynayacağınız oyunlarla bu geceyi renklendirebilirsiniz. İşte tombala dışında oynayabileceğiniz oyunlar;
Kadınların yoksullukla mücadelesini destekleyinKadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tam 30 yıldır yoksul kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor.
Menekşe renkli denizanaları İstanbul'daBayrampaşa Forum AVM içerisinde bulunan SEA LIFE İstanbul sizleri, şemsiyesi menekşe renkli Deniz Ciğeri Denizanası olarak isimlendirilen Barrel Jellyfish’i ziyaret etmeye davet ediyor.
Senin #KİLMOJİ’n hangisiL’Oréal Paris saf kil maskeleri ile senin #KİLMOJİ’n hangisi?
'Sana Benziyor' müzikseverlerle buluşuyor“Sana Benziyor” şimdi Istanbul Arabesque Project düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Köpekler bahçeli evlerde yetişmek zorunda mı?Bir köpek sahiplenmek için çoğu insan büyük ya da bahçeli bir ev hayal eder. Peki köpeklerin de birer gezgin ruhu taşıdığını biliyor muydunuz?
Evcil tavşanla arkadaşlık kurmak için nasıl davranmalı?Tavşanlar pamuk gibi tüyleriyle evlerde de sevilip bakılan bir hayvan. Fakat oldukça hassas bir ev dostu olduklarını söylemek lazım. Peki evcil tavşanınızla arkadaşlık kurmak için nasıl davranmalı, nelere dikkat etmelisiniz?
KFC tavuklarının mutfak sırlarıKFC, tüm dünyada kutlanan Kurucu Haftası etkinlikleri kapsamında Türkiye’de “Ustaların Ustası” yarışmasını düzenledi. Birinci olan usta mutfak sırlarını paylaştı.
Natürel Tonlar