Yaşam

Sound Ports I·stanbul ile sanata doyacaksınızSound Ports I·stanbul, kent mu¨zigˆine, alt ku¨ltu¨rlere, Akdeniz ruhuna, olumlu insanlara ve pozitif du¨s¸u¨nmeye adanmıs¸ bagˆımsız bir mu¨zik ve sanat festivalidir.
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nin Mart 2017 Çocuk OyunlarıLeyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nin Mart 2017 Çocuk Oyunları yine çok renkli.
MOİ Sahne’de 27 Mart 2 Nisan haftası etkinlikleriİstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 27 Mart 2 Nisan haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.
Şebnem Ferah ve MFÖ aynı sahnedeŞebnem Ferah ve MFÖ'yü 01 Nisan 2017 Cumartesi aynı sahnede buluşturuyor!
Sosyal Medyadan nasıl faydalanılır?Sosyal medya günümüze hemen herkesin içinde olduğu sanal eğlence platformlarıdır. Ancak uzamanlar son dönemde sosyal medyanın kötü yanlarını anlatırken ondan nasıl faydalanabileceğimizi bilmekte yarar var.
Dalin'le çocuklar için kendin yap projeleriÇocukların kendilerini eğlenerek geliştirebilmeleri ve aileleriyle kaliteli vakit geçirebilmeleri için, bebek bakımında lider marka Dalin, PACE Çocuk Sanat Merkezi ile birlikte “Dalin’le Birlikte Eğlence” projesini hayata geçiriyor.
Ev seçerken nelere dikkat edilmeli?Ödüllü Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, bahar dönemiyle birlikte ev satın alımlarının artacağını dile getirirken, bu tür durumlarda ailelerin ya da yatırımcıların nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatıyor.
Buldukları kayanın içini açınca şok oldular!Sahil kenarında buldukları kaya benzeri cismin içini açtıklarında şok oldular…
Düşük maaşla para biriktirmenin yollarıPara her zaman her durumda ihtiyacımız olan bir şey. Aldığım maaşla anca ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum para biriktirmeye bir türlü fırsat bulamıyorum diyorsanız size vereceğimiz önerileri harfiyen uygulayın.
Bunları yapın iş stresinden kurtulun!Neredeyse günümüzün büyük bir bölümü iş yerinde geçiyor. Dolayısıyla yaşanan bir takım sorunlar ruh halimizi kötü yönde etkiliyor ve bu durumun sonucunda maalesef psikolojik bozukluklar meydana gelebiliyor.
Reality yıldızı transparanı abarttıBig Brother yıldızı Lateysha Grace, file elbisesinin içine tangadan başka bir şey giymeyince olay yarattı.
Kediler neden ot yer?Kediniz sürekli ot yiyorsa ve neden ot yediğine dair yeterince bilgi sahibi olmadıysanız bu yazımız tam size göre…