Yaşam

Kapadokya'dan Madrid'eMaider Lopez’in Kapadokya’da düzenlenen Cappadox‘un ilk iki senesinde ürettiği '25 Tepede 25 kişi / 1 Tepede 25 Kişi' ve 'Taşları Taşımak' ve 'Yakınlaştırma' isimli işleri 21 Ocak  11 Mart tarihlerinde Madrid’de 3 ayrı mekânda sanatseverlerle buluşuyor.
Yönetmen Emin Alper'e Almanya'dan ödülBerlin Güzel Sanatlar Akademisi yönetmen Emin Alper’e olağanüstü olarak nitelediği filmleri 'Tepenin Ardı' (Beyond the Hill) ve 'Abluka' (Frenzy) dolayısıyla Büyük Sanat Ödülü'nü verdi.
Karnesini getirene tiyatro bileti hediyeSömestr tatilinde çocukları sevindirecek haber. Kozzy Alışveriş Merkezi karnesini getiren çocuklara tiyatro oyunları için bilet hediye edilecek.
İtalyan Dağ Evi Alpi açıldıİtalyan Dağ Evi Alpi, içinizi ısıtacak kış menüsü ve addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi imzasıyla Eataly’deki yerini aldı.
Yemek kokularını gidermek için pratik yöntemlerBazı yemekleri pişirirken, etrafa yaydığı kokudan dolayı pişirdiğinize bin pişman olursunuz. Bizlerde artık bu duruma son vermeye ve sizleri bu pişmanlıktan kurtarmaya karar verdik.
Kim Kardashian'ın hiç görülmeyen fotoğrafları sızdıÜnlü reality yıldızının daha önce hiç görülmemiş, 2007 yılında yapılmış bir fotoğraf çekiminden görüntüler ortaya çıktı. Kim Kardashian'ın ünlü olmaya başladığı yıllardaki hali, şimdiki halinden oldukça farklı.
İçtiğiniz kahvenin leke çıkarıcı etkisi olduğunu biliyor muydunuz?Vücut sağlığı için birçok faydası bulunan kahvenin, günlük yaşantınızda temizlikten, gübre kullanımına kadar çeşitli yöntemlerle hayatınızı kolaylaştırabiliyor.
Sömestr tatilinde ne yapılır? (Sömestr tatil etkinlikleri)20 Ocak Cuma günü, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısı tamamlanıyor ve milyonlarca öğrenci ara dönem karnesini alıp sömestr tatiline giriyor. Sömestr tatilinde çocuklarınız için eğlenceli aktiviteler bulmak ister misiniz? İşte sömestr etkinlikler…
Maşa ile Koca Ayı çocuklarla buluşuyorÇocuklar karne sevincini 21-29 Ocak tarihleri arasındaMaşa ile Koca Ayı’nınsahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak.
İnsan vücudu hakkında ilginç bilgilerVücudunuzu ne kadar tanıyorsunuz? İşte insan vücudu hakkında belki de daha önce hiç duymadığınız ve duyunca oldukça şaşıracağınız bilgiler...
Eskimo köyünde sömestr tatiliKutuplara gitmek yerine Ankara'nın ortasında Eskimo Köyü'ne misafir olmaya ne dersiniz...
KüçükÇiftlik Park’ta yeni bir yerli seri: Kış Sahnesi!Kış Sahnesi, 27 Ocak Cuma günü mor ve ötesi, Gece, TheAwayDays ve Hayat Meyal ile alternatif rock severleri buluşturacak.