Yaşam

Muzaffer Çaha Bursa Fashion Week Gala defilesinde büyülediBursa Endülüs Park AVM’de gerçekleşen Fashion Week 2018’de Uluslararası duayen modacı Muzaffer Çaha gala defilesinde izleyenleri büyüledi.
Büyülü görüntüleri sayesinde sosyal medyada viral olan kişilerBirçok insan güzellik standartlarının üzerine çıkabilmek için çeşitli estetik ameliyatlar ve yöntemler deniyor. Ancak birazdan göreceğiniz insanların görüntüleri doğuştan geliyor ve büyülü görünümlerinin altında hiçbir yapaylık bulunmuyor. İşte büyülü görüntüleriyle sosyal medyada viral haline gelen o insanlar…
Diz ekspres bakımı uygulamasında kampanyaDiz kapağı kaldırma uygulaması alan herkese Mayıs ayı boyunca 276 TL.lık Babor Shopping Lifting Body Cream hediye…
Hızlı kirpi Sonic özel şovuyla Trump AVM'deSonic Boom’un baş karakteri hızlı kirpi Sonic, özel şovuyla Türkiye’de ilk kez Trump AVM sahnesinde olacak. 23 Nisan kutlamaları kapsamında Trump AVM’de çocuklarla buluşacak olan Sonic, onlarla bol bol dans edip fotoğraflar da çektirecek.
KidzMondo’da ‘KidzFest’ zamanıÇocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ‘Kidz Fest’ ile birbirinden renkli etkinliklerle çocukları ağırlıyor.
Salimcan Satıcı yazarlık kariyeri ve 'Nazenin'i anlattıSalimcan Satıcı, 18 yaşında üniveriste sınavlarına hazırlanıyor. DEX İlk Romanım yarışmasının bu yılki kazananı Satıcı, kitabını ilk kez Wattpad üzerinde yazmaya başladı ve sonrasında da Wattpad ve DEX Yayınları’nın yaptığı yarışmaya katıldı. “Nazenin” isimli kitabı bu hafta DEX tarafından yayımlanan Satıcı, sorularımızı yanıtladı…
4. Klinik İmmünoloji KongresiKlinik İmmünoloji Derneği ülkemizin önemli sağlık sorunlarından biri olan Primer İmmün Yetmezlik (PİY) alanında farkındalık yaratmak amacıyla 11-14 Nisan tarihleri arasında 4. Klinik İmmünoloji Kongresi’ni düzenledi.
Türk-Alman Jinekoloji Kongresi Kıbrıs'ta gerçekleşecekTürkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği uluslararası Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, 27 Nisan – 1 Mayıs 2018 tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleşecek.
Bilimi sanatla birleştiren sıradışı ressam: Sıla GüvenSanatın farklı dallarına ilgi duyup çalışmalar yapan bilim adamlarına bugüne kadar rastlamış olabilirsiniz. Ancak Bilimi sanata yansıtan bir sanatçıdan söz edildiği sık rastlanan bir durum değil.
Gastro Alaturka etkinliklerinin ilki Antalya’daTürkiye’yi dünyanın gözünde bir gastronomi noktası olarak tanıtmayı amaçlayan Gastro Alaturka etkinliklerinin ilki Antalya’da, 11-12-13 Mayıs’ta Lara Düden Park’ta gerçekleşecek.
Yaşam koçluğu nedir, neden önemlidir?Yaşam koçluğu son yıllarda oldukça popüler. Peki yaşam koçluğu neden önemli? Profesyonel Koçluk Eğitmeni Berna Türköver yaşam koçluğu hakkında bilgi verdi.
Kadınların en zor zamanlarının dostu: PepappBir uygulama düşünün ki en mutsuz olduğunuz zamanlarda tatlı bildirimleriyle sizi mutlu etsin, en ağrılı regl dönemlerinde ilaç gibi içerikleriyle ağrınızı dindirsin, adet dönemleriniz yaklaştığında ansızın yakalanmamanız için size uyarılar göndersin...
Şimdi Moda Pastel