Yaşam

Starlight Resort Hotel, Akdeniz’e 4 mevsimi Pascal Nouma’yla getiriyorStarlight Resort Hotel 20 Haziran’da Pascal Nouma’nın DJ performansıyla, Four Seasons Party adıyla, 4 mevsim konseptli özel bir parti düzenleyecek. Bir mevsim şölenine ev sahipliği yapacak.
Tanımanız gereken böcek ısırıklarıMaalesef hiçbirimiz sinek ısırıklarına karşı dokunulmaz değiliz. Bu mesele özellikle yaz aylarında daha da sıkıcı bir hal alıyor. Bazen sizi tam olarak neyin ısırdığını tanımlamak oldukça zordur. Farklı böcek farklı hastalıklar bulaştırır bu yüzden sizi hangi böceğin ısırdığını anlamak çok önemlidir. İşte tanımanız gereken böcek ısırıkları…
Yoga Vakfı'ndan yoga severlere minik bir hediyeBu yıl 4’üncüsü gerçekleşecek Uluslararası Dünya Yoga Günü için çok özel bir program hazırlandı. Yoga Vakfı tarafından düzenlenen bu etkinlik, ücretsiz yogaseverlerle buluşuyor.
Yaratıcılıkta çığır açan 20 insanYaratıcılık herkesin gördüklerine farklı bir bakış açışı getirebilmektir. Sizin için günlük olaylara ve nesnelere farklı yaklaşımlarıyla yaratıcı fikirler ortaya çıkaran 21 insanı bir araya getirdik. İşte yaratıcılıkta çığır açan 20 insan…
Ünlülerin yakışıklı korumalarıÜnlülerin korumaları paparazzilerle hiç bitmeyen bir kavgaya sahiptir. Bu yüzden çoğu kez fotoğrafları basında çıkar. Bazı korumalar o kadar yakışıklı ki zamanla kendi hayran kitlelerine ulaşmışlar. İşte ünlülerin yakışıklı korumaları…
Ihlamur nasıl toplanır?Ihlamur nasıl toplanır, sağlıklı beslenmeye önem veren kişilerin şu sıralar en çok merak ettiği konulardan birisi. İnsan sağlığına birçok olumlu katkısı bulunan ıhlamuru yöntemlerine uygun bir biçimde toplayarak sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olabilirsiniz. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen ve şifalı bitkiler arasında yer alan ıhlamur nasıl toplanır öğrenmek ise sandığınızdan çok daha kolay. Ihlamur nasıl toplanır, ıhlamur nasıl kurutulur sorularını sizler için araştırdık, işte ıhlamur toplamanın bilinmesi gereken püf noktaları...
Dünyanın ilk ve en başarılı vokal grubu ‘IL DIVO’Klasik eserlere getirdikleri özgün yorumlarla büyük bir fenomene dönüşen, dört tutku dolu sesten oluşan IL DIVO, yeni çıkacak albümleri “Timeless”'ın dünya turnesi kapsamında Piu Entertainment organizasyonu ile 14 Eylül'de Volkswagen Arena'da!
Japonlara özgü çılgın trendlerSıra dışı hayat tarzları ve Asya ülkelerine özgü gelenekleri ile her zaman ilgi çeken Japonlar, çılgın trendleri ile sık sık dünya gündemine meşgul ediyor. Japonlara özgü çlgın trendleri sizler için derledik, birlikte göz atmaya ne dersiniz?
Köpekler neden geceleri havlar?Köpeğinizi çok sevdiğinizden hiç şüphemiz yok ama bütün gece durmaksızın havlamasını sinir bozucu bulmakta haklısınız. Gece havlayan köpek uyku düzeninizi ve komşularınızla olan ilişkilerinizi bozabilir. Bu duruma son vermeniz için köpeğinizin gece havlamasının sebeplerini araştırdık. İşte köpekler geceleri neden havlar ve köpeklerin gece havlaması nasıl önlenir sorularının cevabı.
Dicora Urban Fit Watsons mağazalarındaİspanyol markası Dicora Urban Fit yalnızca Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’lerde satışa sunuluyor.
FLO’dan Babalar Günü’ne özel dijital video: Fenomen BabaFLO’nun Babalar Günü için çektiği reklam filmi, dijital kanallarda yayınlanmaya başladı. Fenomen bir babayı konu alan film, Youtuber olma yolunda yaşadıklarını mizahi bir dille anlatıyor.
MetroCity AVM'de Babalar Günü sürpriziMetroCity AVM, Babalar Günü'nde tavla geleneğinin yaşatılmasına katkıda bulunuyor.
Romantik Bir Yaz Akşamı