Yaşam

Rus mahkumların dövmeleri ve anlamlarıRus fotoğraf sanatçısı Sergei Vasiliev ülkesinde yer alan mahkumları fotoğrafladı. Mahkumları daha çok dövmeli olanlardan seçen Rus sanatçı, vücutlarındaki dövmeleri taşıyan her bir mahkumun dövmesinin işlediği suçlara işaret ettiğini belirtti.
Göbek deliğiniz karakteriniz hakkında ne söylüyor?Göbek deliğinizin şekli karakteriniz hakkında önemli ipuçları veriyor. İşte göbek deliğinden karakter analizi.
Hakan Kırkoğlu 25 Nisan günlük burç yorumlarıHakan Kırkoğlu’nun hazırladığı 25 Nisan günlük burç yorumları ile bugün ‘uyanışlara’ dikkat çekiliyor. Bugün yapılacak ve uzak durulacak noktaları 25 Nisan günlük burç yorumları ile belirten Hakan Kırkoğlu önerilerde bulunuyor. İşte 25 Nisan günlük burç yorumları…
Köy çocuklarının orkestrasına uluslararası davetMuş'un Varto ilçesinde, genç müzik öğretmeninin köy okullarında eğitim gören yetenekli öğrencilerle oluşturduğu 40 kişilik orkestra, Sansev İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali'ne davet edildi.
Gelmiş geçmiş en iyi aşk dizileri (Yerli aşk dizileri)Yeni ya da eski bir aşk dizisine başlamak istiyorsanız işte gelmiş geçmiş en iyi aşk dizilerini sizin için bir araya getirdik. Böylece dilerseniz yalnız dilerseniz sevgilinizle birlikte izleyebileceğiniz gelmiş geçmiş en romantik en iyi aşk dizilerine göz atabilirsiniz.
Mall Of İstanbul'da şaşkınlık yaratan 23 kutlaması150 kişi aniden dans etmeye başladı...
Doğanın canlılığı The Body Shop kokularına yansıyorThe Body Shop’ın hayvan dostu yeni parfümü White Musk L’eau’ya bayılacaksınız
MOİ Sahne 24-30 Nisan haftası programıİstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 24-30 Nisan haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.
Gölgelerle giyinmiş kadınlarMadridli fotoğrafçı Emilio Jiménez, ışığın ve bitki yapraklarının yardımıyla çıplak kadınların vücutları üzerinde egzotik bir hayli etkileyici kareler ortaya çıkartıyor.
Ressamların gözünden BoğaziçiS.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, Boğaziçi’ni her yönüyle ele alan ‘Boğaziçi Buluşmaları’ başlıklı konferans serisine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
16. Mersin Müzik Festivali'nin açılış konseri belli oldu16. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Festival Açılış Konseri ile dinleyenlerine müzik şöleni sunacak.
Star Wars hayranlarını sevindirecek kitap yolda‘Star Wars’ serisinin ilk filmi olan ‘Star Wars: A New Hope'un yayınlanmasının üzerinden tam 40 yıl geçti ve şimdilerde de serinin 40. yılına özel bir kitap çıkması gündemde. 40 farklı yazarın 40 öyküyle katılacağı kitap, düşünülenen tersine yeni maceralar içermiyor.