Yaşam

Katya Elise Henry'den her gün yeni bir kalça pozuFitness modeli Katya Elise Henry, 3.6 milyon takipçili Instagram hesabında her gün yeni bir kalça pozunu paylaşıyor. Instagram modellerinin çoğalmasıyla kalça pozları, büyük bir hızla selfielerin yerini alıyor.
Modern Çağda, Klasik Agathie: Şark Ekspresinde Cinayetstanbul'dan kalkan bir tren... 12 kez bıçaklanarak öldürülmüş bir kurban... Karda mahsur kalmış şüpheliler... Peki, Katil Kim?
Bodrum'da gece gündüz müzikKlasik müzik dinlemek için illa üstü kapalı bir salon, mümkün mertebe şık bir giyim gibi kavramların bir araya gelmesi gerektiğini düşünenlerden misiniz?
Alman devine Türk transferEmirhan Kansu Schmalz’in 5 ülkede süreç danışmanlığını yürütecek
Ramazan'da ağız kokusu nasıl engellenebilir?İftar ve sahurda faydalanabileceğimiz bazı bitkiler gün boyu ağız kokusu ile savaşta bize destek verecektir.
Dünyanın en süper güçlerine sahip hayvanlarDoğada insanlar dışında kimler daha hızlı, kimler daha güçlü diye hiç merak ettiniz mi? Birazdan vereceğimiz bilgilerden sonra bazı hayvanların insanlardan ne kadar üstün ve güçlü yaratıklar olduğunu fark edeceksiniz.
Shania Perrett'tan olay kalça pozları20 yaşındaki Avustralyalı fitness modeli Shania Perrett'ın, 493 bin takipçili Instagram hesabındaki abartılı kalça pozlarını görünce hesabı kalçalarının yönettiğini düşünebilirsiniz.
Sivrisinekler bazı insanları neden daha fazla ısırır?Sivrisinekler bazı insanları çok fazla ısırırlar ve bunun nedeni tam anlamıyla bilinmez. Sivrisinekler beni neden daha çok ısırıyor diye sürekli kendinize soruyorsanız cevaplarını bizden alabilirsiniz.
İstanbul Bienali'nde komşu gezmesiİki yıl önce gerçekleştirilen İstanbul Bienali’nin tadı hala damağımızdayken bugün itibariyle 16 Eylül – 12 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek bienalin mekanları açıklandı.
Şampiyonlar kupalarını aldıDünya Şampiyonluğu’na ulaşan VakıfBank Bayan Voleybol Takımı, VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen toplantıda şampiyonluk kupaları ve madalyaları ile basının karşısına çıktı.
Royal Opera House Zorlu PSM'deRoyal Opera House gösterimi, çağdaş koreograf George Balanchine’in imzasını taşıyan Jewels ile devam ediyor…
Tamirane 22 Mayıs- 29 Mayıs programıTamirane yine sıcak ambiyansı, muhteşem lezzetleri ve kaliteli müziği ile bu hafta da buluşma noktası olmaya devam edecek.