Yaşamayanlar dizisinin ilk bölümü 6 Eylül'de yayınlanacak

Türk dizileri aldı başını gidiyor. Hepimiz bu şahaneliğin farkındayız. Son dönemde 'Şahsiyet' ve 'Dip' gibi dijital platformlarda yayınlanan diziler popüler oldu, sosyal medyayı fethetti. Görünen o ki devamı da gelecek... 'Yaşamayanlar' da en çok merak edilen dizilerden biriydi. Ve müjdemizi verelim, başlıyor! Hem de 6 Eylül'de...

Yaşamayanlar dizisinin ilk bölümü 6 Eylül'de yayınlanacak

Savaş başlamak üzere!

Savaş başlamak üzere!

Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar, Blutv'de yayınlanacak. Yönetmenliğini Alphan Eşeli'nin üstlendiği dizideki karakterlerin adlarından başlayalım.Mia, Karmen, Numel... Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry'i öldürüp insan olmak istiyor, Numel'in geçmişinde kocaman bir sır var, Karmen ise karanlık ve çekici... Genel konu ise insanlar ve vampirler arasında başlamak üzere olan savaş!

Mia'nın seçimi

Mia'nın seçimi

Büyük savaş başladığında Mia insanların mı yoksa vampirlerin mi tarafında olacak? İşte asıl mesele bu! Vampir dizileri ya da gençlik dizilerini hafife alan kitleye selam olsun!

Gayet eğlenceli ve sürükleyici bir konusu var 'Yaşamayanlar'ın. Diziler kendilerini izlettirebildiği sürece devam ediyor. Bir diziden beklentimiz bu, kendisini izletebilmesi.

Kadro taş, kağıt, makas...

Kadro taş, kağıt, makas...

E haliyle Yaşamayanlar zaten konusu itibariyle 1-0 önde. Daha önce yapılmamış bir 'vampir' konseptinden yarışa dahil olması ikinci gol... Üçüncü gol ise oyuncuları...

Yeni ortaya çıkan afişinden bile belli! Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Selma Ergeç, Birkan Sokullu... Kadro taş, kağıt, makas; şahane... Genç kitlenin en sevdiği oyuncular...

Neden olmasın?

Neden olmasın?

İlk bölümüyle 6 Eylül'de karşımıza çıkacak olan dizinin tanıtım videolarına muhakkak denk gelmişsinizdir. Karanlık, aksiyon dolu ve hepsinden önemlisi merak uyandırıcı. İzleyici artık yabancı dizi kalitesi arıyor ekranda.

İspanyol bir dizi olan La Casa de Papel tüm dünyayı fethedebildiyse, bir Türk dizisi de genç kitleyi ele geçirebilir, neden olmasın ki?

Dram loading'lerden sıkılmadık mı?

Dram loading'lerden sıkılmadık mı?

Ağdalı aile dizilerinden, sulu zırtlak diyaloglardan, dram üstüne dram loading'lerden bıkmadık mı, sıkılmadık mı?

Hâlâ eski kalıpların geçerli olduğunu düşünenler varsa acayip yanılıyor. Ne müzikte ne de dizi sektöründe artık eski kalıplarla hareket edenler çok ama çok geride kalıyor.

Her gün yeni bir bilgiyle uyandığımız trendler çağında en ufak bir eski hareket bile sizi otomatik olarak 'oyun dışı' bırakıyor. Yenilik vaat eden 'Yaşamayanlar'ı kaçırmamak lazım...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak