Canlı yayında boşansınlar

Eklenme Tarihi04.03.2010 - 17:39-Güncellenme Tarihi04.03.2010 - 17:40

Bütün bu hikaye yeni bir şovun veya albümün hazırlığı olabilir mi? Çok yakında sinemalarda!

Paranoyaklığım sınır tanımıyor ve acaba bu boşanma yeni başlayacak bir programın ya da albümün ön hazırlığı mı diye düşünüyorum!
Haber malum, Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz boşanma kararı almış, onlardan hareketle onları zerre kadar ilgilendirmeyen bir yazıdır okuyacağınız. Çapkın erkek ve ona zinhar güvenmeyen kadın hikayesi bu, bilmeyen var mı?
Suç benim de değil onların da aslında, şu durumda hepimiz Petek Dinçöz’üz.  Bir dönem kameralara “Can’ı çapkınlık yaparken görüntüleyin, size para vereyim” gibi açıklamalar yapıyordu. Kendi çapında haklıydı da, kadın erkekten şüpheleniyorsa ve içine bir kurt düştüyse, o kurt ilişkiyi yer bitirir. Erkek sebep olmuştur, şüphe yaratmıştır; kadın bildiğini okur. Altıncı his dürter ve erkek ne kadar inkar etse de, kadın haklı çıkar en sonunda. Erkeğin çapkınlığı salt gerçek de olabilir, kadın “çapkınsın” diye diye erkeği çapkına da dönüştürebilir; bakınız Tarkan’ın ‘10 Derste Karmaya Giriş El Kitabı’...
Kendi sorunlarıyla baş edemeyen insanların Can-Petek derdine düşmeleri de bana gayet normal geliyor; şimdi günlerce konuşulacak, tartışılacak, gündem yeni ve bomboş bir madde daha kazanacak.
Ben daha da ileri gidilsin istiyorum, gözümüzün önünde flörte başlayan, aşık olan, kavga eden, barışan ve hatta canlı yayında evlenen çiftler, yine gözümüzün önünde boşansın! Sen benim televizyonumda evlenmedin mi şekerim, ben davetli değil miydim nikaha? Eh madem öyle, anlatın bakalım kim kimi aldattı, gerçek sorun nedir? Dedim ya belki de bütün bu hikaye yeni bir şovun veya albümün hazırlığıdır. Hatta albümün adı ‘Can’ım Boşanmak İstiyor’ falandır!
Canlı yayında evlendikleri için samimiyetlerine inanmıyor gibi görünebilirim, katiyen doğru değil. Çok samimiler elbette, ben ekranda ne varsa ciddiye alırım, gördüğüme de inanırım.
‘Delirium sorunsalına televizyonların katkısı ve etkisi’ başlıklı bir psikanaliz varsa bana yollayın ne olur; Can’ım fena halde tırlatmak istiyor. Petek kadın programlarına geri dönsün de bana bir et atsın! Bi zahmet.

Yazarın Diğer Yazıları
Etiketler