Ya yarın!

Ya yarın!Bugünkü kısa satırlarımız unutkanlıklarımızın anısına olacak. Hani diyorduk ya, sonuç iyi ise her şey iyidir diye. Öyleyse olumsuzlukları unut gitsin.
Mesela milli oyuncumuz Nihat'ı niye ıslıkladık. Bu saçmalığı açıklayabilir misiniz? Unut gitsin. Hasan niye kafa atar? Oyunun en önemli anında, bu saçmalık niye? Unut gitsin. İlhan hakemin düdüğünü niye duymak istemez? Bu saçmalığın anlamı var mı? Sağır mı ne? Unut gitsin. Gümrükte çantalarımızı beş saat didiklediler, bekledik. Ne reaksiyon gösterdik? Bu ne saçmalık böyle. Unut gitsin.
Olimpiyat Stadı'nda kazansaydık acaba Nihat'ı ıslıklar mıydık? Acaba İngiltere'de kaybetseydik İlhan'a ne yapardık? Gümrük olayının boyutu ne olurdu? Unut gitsin. Bütün hesaplar ve günahlar Terim'e çıkmasaydı, Hasan bu arada unutulur muydu? Unut gitsin. Beşiktaş kazandı ya, unutkanlık dünyamız yine yeşerdi. Unut gitsin.
Heyecanlarımızı frenleyemememizin, ruhsal yapımızın iniş ve çıkışlar göstermesinin bir gün başımıza iş açabileceğini neden hep unuturuz acaba ? Dün dündür, bugün bugün. Ya yarın !
SPOR


SAKLA REBROV'U GELİR ZAMANI: 2-4
At yarışları
Avrupa ligleri
Ülkerspor'un adı yetti: 90-70
İKİNCİ LİG PUAN DURUMU
Iverson'dan 104 trilyonluk imza
'DEMİR' leydi
Kartal hasar aldı
Bir düşeş daha!
Kral'dan ilginç itiraf
Fatih'ten eleştiri
Ada havası yaradı
Minderde rezalet
San Remo'da lider Loeb
Ya yarın!
Son 15 dakika
Alkışlar Beşiktaş'a
Kutlarız !