21.05.2019 11:30 | Son Güncelleme:

Yemekteyiz yarışmacıları kimler? (20 - 24 Mayıs haftası)

TV8 kanalının büyük beğeni toplayan Yemekteyiz yarışması bu haftaya hareketli başladı. Haftanın beş gününde, yarışmacıların birbiriyle mücadelesini ekrana getirecek olan Yemekteyiz'de verilen puanlar haftanın birincisini belirleyecek. Peki bu hafta Yemekteyiz'de kimler yarışıyor? İşte o isimler...

Yemekteyiz yarışmasında 20 Mayıs 24 Mayıs 2019 tarihleri arasında yarışacak olan isimler belli oldu. Sevda Çakır, İhsan Bilgeday Göğüsgören, Pakize Bıyıklı, Aytaç Erdoğan, Çiğdem Üregen mücadele edecek. İşte yarışmacıların özel hayatlarına dair bilinenler...

Sevda Çakır kimdir?

Haftanın ilk günü yarışan Sevda Çakır, 47 yaşında. Nevşehir'li olan Sevda Çakır, turizm ile uğraşıyor. 25 Yıllık evli olan Sevda Çakır, iki çocuk annesi. Yoğun iş temposu sebebiyle, mutfağa çok zaman ayıramadığını söyleyen yarışmacı, buna rağmen mesleği gereği Türk mutfağını çok iyi bildiğini söylüyor.

İhsan Bilgeday Göğüsgören kimdir?

İhsan Bilgeday Göğüsgören, 25 yaşında ve Edirne'li. Hala Lojistik okuyan yarışmacı, bundan iki sene önce gastronomi eğitimi için İtalya'da bulunmuş. Ama bir süre sonra geri dönmek zorunda kalan İhsan Bilgeday Göğüsgören, bir gün profesyonel olarak mutfakta çalışmanın hayalini kuruyor.

Pakize Bıyıklı kimdir?

46 Yaşında olan Pakize Bıyıklı, üçüncü gün yarışmacısı. Tokatlı olan Pakize Bıyıklı aşçılık yapıyor. 23 Yıllık ve iki çocuk annesi olan Pakize Bıyıklı, mesleğindeki deneyimi ve yetenekleriyle kendini şimdiden haftanın favorisi görüyor. 

Aytaç Erdoğan kimdir?

Aytaç Erdoğan 4. gün yarışmacısı. 34 yaşında olan yarışmacı Sivaslı. Bekar olan Aytaç Erdoğan, yaşam koçluğu ve kişisel gelişim uzmanı. Bekar olmasının bu haftaki yarışmada kendisine avantaj getirdiğini, çünkü evinde kendi yemeklerini kendi yaptığını söylüyor.

Çiğdem Üregen kimdir?

Beşinci gün yarışmacısı olan Çiğdem Üregen, 41 yaşında ve Ankaralı. Estetik ve Güzellik Koçu olan yarışmacı, 9 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Mutfakte kendisinden çok emin olan Çiğdem Üregen'in tek tedirgin olduğu şey aniden parlayan sinirli halleri.   

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1