17.01.2009 - 09:44 | Son Güncelleme: 17.01.2009-9:45 A-A+

Yemekteyiz yine kırıp geçirdiYemekteyiz'in Adana ayağı sona erdi, sıra Karadeniz'de! Bu akşamın gülen tarafı birincilik için takla bile attı!

Show TV'de yayınlanan "Yemekteyiz" programının Adana turu bu akşam sona erdi. Fatma Hanım'ın "lahmacunlarının" tartışıldığı, künefenin eleştirildiği programda gülen taraf Hikmet Bey oldu. Hikmet Bey'in bir yorumu vardı ki gülmekter kırıp geçirdi!

Show TV'nin reyting rekortmeni "Yemekteyiz" programının bu akşamki bölümü gergin ve heyecanlı başladı. Programın bu akşamki yarışmacısı Fatma Hanım, misafirlerini kapıda karşıladı. Kapıda sürpriz yaparak Hikmet  
Bey'in elini öpen Fatma Hanım, daha yemek başlamadan Selvi'nin kaşığındaki lekeleri söylemesi nedeniyle bir hayli zor anlar yaşadı. 

HİKMET BEY'İN BU SÖZLERİNE DİKKAT! 
Programın Adana birincisi Hikmet Bey'in Fatma Hanım için söyledikleri ise bir hayli ilginç!

İşte o sözler;

Her yaptığım eleştiriye de eleştirinin de altında kalacağı için devamlı gülerekten kendini gererekten, gülerekten ondan
sonra başka lafa geçerekten, geçtikten sonra tekrar benim o mevzuya geriye dönmemden itibaren Fatma Hanım,
gerçekten benden çok sıkıldı...

MÖNÜ ELEŞTİRİLDİ

Fatma Hanım, yemek için hazırlıklarına öğle saatlerinde başladı. Analı Kızlı, lahmacun ve künefenin bulunduğu yemekte konuklara ayrıca Faruk Bey'in getirdiği Adana Kebabı ikram edildi.

MÖNÜYE SERT ELEŞTİRİ

Yemek, Hikmet Bey'in verdiği lahmacun dersiyle başladı. Fatma Hanım'ın lahmacunun içini hazırlamasına rağmen, fırına göndermesini eleştiren yarışmacılar, çorba ve ana yemekte bulunan köfte nedeniyle de Fatma Hanım'ı köşeye sıkıştırdı. Fatma Hanım, tüm eleştirilere göğüs gererken son darbe Hikmet Bey'den geldi.

Künefe, lahmacun ve ana yemeklerin hiçbirini beğenmeyen Hikmet Bey, Fatma Hanım'ın yemek için hiçbir çaba sarfetmediğini iddia etti. Programda Fatma Hanım, program sonunda tüm yarışmacılardan dörder puan aldı.

GALİBİ SON TUR BELİRLEDİ

Program sonunda Hikmet ve Faruk Bey 14'er puan alarak yarışmayı eşit puanlarda bitirdi. Bunun üzerine yarışmacılar arasında yeniden oylama yapıldı. Programın Adana birincisini açıklamak ise Fatma Hanım'a düştü. Hikmet Bey, iki yarışmacının oyunu alarak Yemekteyiz'in Adana birincisi olarak 10 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

(İnternethaber)

EtiketlerYemekteyiz
Bilgi Yarışması16 Nisan 2007'de kurulan bir R&B ve "Aşk Yok" diyen grup hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.