Siyaset
06.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 06.10.2017-2:30

Yemin törenine katılacak

CHP lideri Kılıçdaroğlu, eşi ve çocuklarıyla birlikte bugün saat 10.00’da askerlik yükümlülüğünü Sivas 5. Piyade Eğitim Tugayı’nda sürdüren oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun yemin törenine katılacak

Sitene Ekle

ANKARA Milliyet

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün askerlik yükümlülüğünü Sivas 5. Piyade Eğitim Tugayı’nda sürdüren oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun yemin törenine katılacak. Alınan bilgilere göre Kılıçdaroğlu, dün akşam saatlerinde Sivas’a hareket etti. 
Geceyi Sivas’ta geçiren Kılıçdaroğlu, bugün sabah saat 10.00’da Sivas 5. Piyade Eğitim Tugayı’nda oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun yemin törenine katılacak. Kerem Kılıçdaroğlu, 15 Eylül günü Sivas’taki kışlasına teslim olmuştu. Kılıçdaroğlu, o gün TBMM’de Fransa Dışişleri Bakanı ile bir görüşme gerçekleştirdiği için oğlunu birliğe teslim edememişti. Kılıçdaroğlu’na yemin töreninde eşi Selvi Kılıçdaroğlu, kızları ve Kerem Kılıçdaroğlu’nun nişanlısı Mine Alşan da eşlik edecek. Kılıçdaroğlu ailesinin yemin töreninin ardından günü Sivas’ta hep birlikte geçirmesi bekleniyor.


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Atatürk'ün annesinin adı nedir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX