Mersin

Yerel Haber
11 Ağustos 2018 - 10:56

"Yeni Ekonomi Modeli"Nin Yankıları

MERSİN (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer, milli ekonomi modelini hedef alan saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve ekonomi yönetiminin sonuna kadar arkasında olduklarını bildirdi.

Yıldızgörer, yaptığı yazılı açıklamada, yeni ekonomi modelini desteklediklerini belirtti.

"MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz." ifadelerini kullanan Yıldızgörer, şöyle devam etti:

"Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye'nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır."

MersinYerel Seçim Sonuçları

Mersin Hava Durumu

12°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.