13.01.2018 09:38 | Son Güncelleme:

Yeni Gelin dizisinin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni Gelin 32. yeni bölümüyle yine oldukça eğlenceli bir bölümü geride bıraktı. SHOW TV'nin eğlenceli dizisi Yeni Gelin Cumartesi akşamı ekrana geldi ve izleyiciyi bir sürprizle karşılaştırdı. Son bölümün ardından Yeni Gelin 33. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Cumartesi akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen Yeni Gelin, yine heyecan ve espri dolu sahneleriyle izleyicine oldukça keyifli anlar yaşattı. İşte heyecan dolu 32. bölüm sonrası yayınlanan Yeni Gelin 33. yeni bölüm fragmanı...

YENİ GELİN 33. BÖLÜM FRAGMANIYENİ GELİN 32. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bozok’lar yeni aile üyelerini bulmuş, konakta birlikte yaşamaya başlamışlardır. İskender’le Gülistan, hayal bile edemeyeceği hayatın tam ortasına düşmüşlerdir ve bunun tüm nimetlerinden faydalanmaya kararlıdırlar. İskender, biz Bozok olarak holdingte işe girmiştir. Şimdilik herşey süt liman görünmektedir. Fakat Kamilla, Esmeralda’nın varlığını koz olarak kullanmaya karar vermiş, onu kendi safına çekmeye çalışmaktadır. Bella’nın, Esmeralda’nın varlığından rahatsız olması uzun sürmemiş, onu ve Hazar’ı göz hapsine almaya karar vermiştir. Bunun için de holdingte işe başlar. Konakta adeta melek gibi bir yeni gelin olan Bella, holdingte yeni personel müdürü olarak herkese kök söktürür.  Özellikle de kadınlara. Bella, Esmeralda’yı Hazar’dan uzaklaştırmak için holdinge gitmişken tüm kadınlara kafayı takar. Bozok Holding ve Hazar, Bella’nın elinde adeta inim inim inlemektedir.    Hazar’a ve Esmeralda’ya bir an bile nefes aldırmayan Bella, herşeyi kontrol altına aldığını zannederken Kamilla faktörünü unutmuştur. Kamilla, çoktan ftili ateşlemiş, Esmeralda’yı Hazar’ın üzerine salmıştır. Bella, kendinden ve Hazar’dan son derece eminken öyle bir şeyle karşılaşır ki, artık Hazar’a güvenemeyecektir. Çünkü Esmeralda, artık hedefine çok yakındır. Yeni Gelin'in 32. Bölüm 2. Fragmanı yayında.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5