Teknoloji
22.07.2016 - 14:26 | Son Güncelleme: 25.07.2016-14:27

Yeni Mafia Oyunundan Yeni Video

2K ve Hangar 13, Mafia 3 için “Death Suits You” ismindeki yeni canlı çekim fragmanını duyurdu; fragmanda Lincoln Clay’in New Bordeaux dünyasına ve karşılacağı düşmanlara yakından göz atma imkanı bulacağız. New Bordeaux Polisi kanlı çete savaşlarını sonlandırmak için zamana karşı yarışmayı sürdürürken Lincoln Clay efsanesi de büyümeye devam ediyor. “Bourbon City” dışındaki insanlar bile oyunda mafyaya karşı topyekün […]

Sitene Ekle
Yeni Mafia Oyunundan Yeni Video

2K ve Hangar 13Mafia 3 için “Death Suits You” ismindeki yeni canlı çekim fragmanını duyurdu; fragmanda Lincoln Clay’in New Bordeaux dünyasına ve karşılacağı düşmanlara yakından göz atma imkanı bulacağız.

New Bordeaux Polisi kanlı çete savaşlarını sonlandırmak için zamana karşı yarışmayı sürdürürken Lincoln Clay efsanesi de büyümeye devam ediyor. “Bourbon City” dışındaki insanlar bile oyunda mafyaya karşı topyekün savaş açan bu adam hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışıyorlar. Yeni Mafia oyununun videosu için tıklayın.


Etiketler: 2K, Hangar 13,
Yorum Yazın
Gönder
Hangisi doğal afet değildir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX