M2 BEAUTÉ'nin kirpiklerde ve kaşlarda mucize etkisi yaratan kirpik uzatıcı ve kirpik gürleştirici ürünleri "M2Lashes Eyelash Activating Serum" ile gözlerinizin güzelliğini, "M2 Brows Eyebrow Renewing Serum" ile Kaşlarınızı gürleştirerek yeni yılın ilk günlerinden itibaren güzelliğinize güzellik katın!


Güçlü temellere dayanan çalışmalarıyla dermatolojik testlere tabi tutulan, Avrupa Birliği kozmetik şartnamelerine uyumlu M2BEAUTE markasının geliştirdiği, kaş ve kirpik güzelliğinin evrim geçirmesine yardımcı olan M2LASHES Eyelash Activating kirpik uzatıcı ve kirpik gürleştirici Serum ve mükemmel şekillenmiş kaşlara sahip olmamıza yardımcı olan M2BROWS Eyebrow Renewing kaş gürleştirici Serum etkileyici bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.
Serumların uygulamalarından sonra kullanılması için özel olarak üretilen kirpik bakımı ve kaş bakımı yapan M2Lashes Canlandırıcı Gloss ise kirpik ve kaşlarınızı yumuşatıyor, belirginleştiriyor ve ipeksi bir parlaklık kazandırıyor.


Son derece güçlü formüllere dayanan serumların temel etken maddesi, göz hekimliği alanında başarılı kullanım biçimleriyle dikkati çeken MDN'dir (Metilamido-Dihidro-Noralfaprostal). MDN, mevcut yapısıyla, birkaç yıldan beri ABD'de başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik uygulamalar için büyük bir özenle modifiye edilmiş ve doz ayarı yapılmış bu madde, kirpik ve kaş köklerini uyararak, kirpik dökülmesini ve kaş dökülmesini önler, kirpik bakımını ve kaş bakımını sağlayarak kirpik uzatma ve kaş uzatma işlemlerini yerine getirir bir yandan da kirpik bakımını ve kaş bakımını sağlamasından dolayı kirpik uzatmayı kalın gür ve dolgun olarak gerçekleştirir.


Her türlü cilt yapısına uyumlu ve etkili olan M2BEAUTE kirpik uzatma ve kaş uzatma serumları, kolay uygulanabilir özelliklerinin yanı sıra kullanımlarından 4 - 6 hafta gibi kısa bir sürede gözle görülür sonuçlara sahip olmanızı sağlıyor.


İmrendiren güzellikteki uzun kirpik ve gür kaşlara sahip olmak için M2BEAUTE kirpik uzatma ve kaş uzatma ürünleri ile yeni yılda hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartın.