Ankara

Yerel Haber
16 Ekim 2014 - 00:56

YENİKENT ASAŞ STADYUMU’NUN İSMİ ‘OSMANLI STADYUMU’ OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ

IHA

Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan Yenikent ASAŞ Stadyumu’nun ismi ‘Osmanlı Stadyumu’ olarak değiştirildi.
Osmanlıspor Kulübü’nün iç saha maçlarını oynadığı Avrupa Standartlarına uygun ve 20 bin kişi kapasiteli olan Yenikent Asaş Stadı’nın isminin Osmanlı Stadyumu olarak değiştirilmesi Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edildi.
Osmanlı Stadı, 19 Ekim Pazar Günü oynanacak Beşiktaş- Sivasspor maçına ev sahipliği yapacak.
JEOTERMAL KAYNAKLI BELEDİYELER BİRLİĞİ’NE ÜYELİK
Belediye Meclisi’nde görüşülen, Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’ne üye olunması ve 3 asil, 2 yedek üyenin Belediye Meclis Üyeleri arasından belirlenmesi de oy birliği ile kabul edildi. Asil üyeliğe İsmail Can, Murat Bey Balta, Hasan Yiğit seçilirken, yedek üyeler ise Şükrü Özek ve Mehmet Emin Ayan oldu.
BÜYÜKŞEHİR, ULAN BATUR’A KONUK OLACAK
Meclis de ayrıca Moğolistan’ın Başkenti Ulan Batur Belediyesi’nin 375. yıl kutlamaları davetine ‘kabul’ oyu çıktı. Kutlamalara, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin adına, iki kent arasındaki dostane ilişkilerin geliştirmesi ve Ankara’nın tecrübelerinin aktarılması amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin ve Dış İlişkiler Şube Müdürü Masum Sun’un katılması benimsendi.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

2°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.